Wtorek, 28.09.2021, Imieniny: Marek, Waclaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (20)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ Pitbull
  Niedziela, 23.02

  Na jednym z tych zdjęć jest auto dostawcy posiłków ciepłych. I naprawdę nie było gdzie zaparkować a klient także by chciał zjeść ciepłe to co zamówił. Będę pamiętał wraz z kolegami o tym mistrzowskim parkowaniu i naprawdę jak autor zamówi to ciepłego nie dostanie. A zamawia. Także przed klatką jest zakaz, naprzeciwko brak wolnych miejsc parkingowych, a i na miejsca parkingowe autora budynku nie ma wjazdu bo jest szlaban. Życzymy smacznego panie /Atak strasznej choroby /

 2. 2
  +8
  ~ kierowca
  Niedziela, 23.02

  do lobo 51...miasto jest złośliwe?może wyprowadź się do gdańska.nikt nie każe ci mieszkać w elblągu.nie stać cię żeby zapłacic 2 zł za parking po drugiej stronie ulicy?nóżki bolą żeby podejść 100m z parkingu przy kauflandzie?buractwo najchętniej wjechałoby do środka.i oczywiście wszyscy są winni ,tylko nie ci którzy łamią przepisy.

 3. 3
  +4
  ~ Znowu
  Niedziela, 23.02

  BARANY.

 4. 4
  --2
  ~ Tedi
  Niedziela, 23.02

  Tu kultura osobista nic nie ma do rzeczy chcecie rozwiązania wszędzie parkometry,i bilet za 5zl za godzinę.Wielka pisaków głupota.

 5. 5
  +1
  ~ nord
  Niedziela, 23.02

  Dziwię się Komendantowi policji w Elblagu ,że nie mobilizuje swoich pracownikow do wystwiania mandatow w oczywistych sprawach ,jak wjezdzanie na czerwonym z zeromskiego w bema ,/ min 100 mandatow dziennie / .Chyba ,że jest to protest przeciwko swojemu ministrowi .

 6. 6
  +2
  ~ Kierowca
  Niedziela, 23.02

  Może by warto się zastanowić nad tym by te samochody faktycznie miały gdzie parkować ?

 7. 7
  +3
  ~ szzz
  Poniedziałek, 24.02

  Lobo51 przecież na przeciwko masz parking, aaaa pewnie żal zapłacić 2 zł, no tak, a ja pytam gdzie jest policja i straż miejska w tym mieście?

 8. 8
  +3
  ~ Parkingowy z Placu Ważnego.
  Poniedziałek, 24.02

  Wszystkim, którzy bronią takich kierowców, twierdząc, że wynika to z braku miejsc postojowych mówię: to jest kłamstwo. W Elblągu jest wystarczająca liczba miejsc parkingowych. Tylko należy parkować bądź na nich, bądź w innych miejscach zgodnie z przepisami kodeksu o ruchu drogowym. Szkopuł polega na tym, że każdym taki kierowca uważa, że każdy uważa, że musi zaparkować jak najbliżej swego miejsca zamieszkania czy pobytu. A parkować należy tylko tam, gdzie można i gdyby tą zasadę stosowano nie byłoby takich problemów.

 9. 9
  +1
  ~ kierowca nie idiota
  Poniedziałek, 24.02

  Królewiecka od nr 39 w dół, do Odzieżowej jest zakaz zatrzymywania się. Wzdłuż domów 39, 37 stoją bęcwały codziennie jak jest szkoła, albo ci, co zakupy robią na 12 Lutego. Rodzice też niedorozwoje stają pod oknami ludziom i często na włączonych silnikach. Chodzę tamtędy z pracy i takie sceny, to codzienność. Królewiecka w górę od księgarni do skrętu w prawo do 12 Lutego jest zakaz postoju od pn. do pt. Stoją barany szkolne albo ich rodziciele. Tam niech się służby pojawią i nauczą niemoty przepisów.

 10. 10
  0
  ~ Kierowca
  Środa, 26.02

  Na.ulicy starowiejskiej od nr.1 do nr.4 klatki to przy chodniku można parkować zakaz dotyczy chodnika przydało by się postawić znak zakaz parkowania na całej ulicy A nie chodnika. A co do auta co stoi od strony słonecznej na chodniku to jest zakaz parkowania każdy staje kto chce i blokują wjazd tak samo parkują na skrzyżowaniu słoneczna Starowiejska nie wiedzie się bo auta zamiast stawiać do skrzyżowania stawiają aż różni z skrzyżowaniem i dalej tam powinien postawić zakaz parkowania wszędzie samo ulica słoneczna niby jednokierunkowa 2 pasmowa A jest jedna pasmowa bo po prawej stronie stoją auta tak niepowino być niech miasto coś pomyśli nad tym A i jeszcze dziura jest na początku słonecznej koło kefirka aż koło nie miło się urwie masakra

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.