Wtorek, 21.09.2021, Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu część 13 - zobacz zdjęcia

19.03.2019, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu część 13 - zobacz zdjęcia
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 


Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.
 

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu część 13 ( zdjęć 16 )
Dodano: 2019-03-19 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (12)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ Zbychu
  Wtorek, 19.03

  A ja będę pytał co robi Policja i Straż Miejska?

 2. 2
  +1
  ~ E tam
  Wtorek, 19.03

  Ośmieszacie się wszyscy,kierowcy ,służby i rządzący.

 3. 3
  +3
  ~ Chytre
  Wtorek, 19.03

  Koło ZUS jest parking ale płatny więc pseudo durniem stawiają złom na zakręcie,koło biedronki, na chodnikach byle nie płacić. To teraz straż i policja ma zdjecia i walić mandaty glabom.

 4. 4
  +3
  ~ Zdjęcie
  Wtorek, 19.03

  Ul. Dolna i browarna zdjęcie zniszczony trawnik i niszczą chodnik nowy bo musi zaparkowac pod oknem. Kobicie do wyra niech wiedzie może to kopanie w cztery litery. Znacie numery to mandaty.

 5. 5
  0
  ~ No i
  Wtorek, 19.03

  Rzadamy słupków może to wreszcie ograniczy te dzicz.

 6. 6
  +3
  ~ jo
  Wtorek, 19.03

  słupków nie trzeba, będą tylko szpecić, ale kilka mandatów i ludzie szybko się uczą, jeden przekaże drugiemu. Jeśli zostawi się to bez reakcji odpowiednich służb, to się człowiek nie nauczy, bo stawia i ikt nic ie powiedział- wziął miejsce przez zasiedzenie

 7. 7
  +2
  ~ czytelnik
  Wtorek, 19.03

  Debili nie brakuje w Elblągu . Faktycznie gdzie jest policja lub straż miejska.Nawet zdjęcia nie sprawjaja ludziom kierowcom żadnej reakcji i tak robią swoje.

 8. 8
  --1
  ~ Ja
  Środa, 20.03

  Zazdrosnicy bez aut

 9. 9
  +5
  ~ nebbb
  Środa, 20.03

  było zdjęcie nr 5 w części 10 na ul.Górnośląskiej ciemne audi rejestracja GKW i ten kierowca debil od wczoraj dalej parkuje w tym samym miejscu centralnie na trawniku po godzinie 16, więc pytam do cholerygdzie jest policja i straż miejska??

 10. 10
  +1
  ~ Parkujący
  Środa, 20.03

  Parkowanie przed blokiem graniczy z cudem sąsiedzi mają po 3 samochody " złomy",które blokują miejsca. Dlatego się nie dziwię, że parkujemy w miejscach dogodnych. Brakuje w mieście miejsc parkingowych, a potem takie zdjęcia w sieci. U mnie pod blokiem wolne są tylko miejsca dla niepełnosprawnych, ale strach parkować bo zaraz Straż Miejska wezwana.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.