Czwartek, 9.07.2020, Imieniny: Weronika, Hieronim, Zenon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu część 11 - zobacz zdjęcia

11.03.2019, 11:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu część 11 - zobacz zdjęcia
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 


Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 


Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.
 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 4

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu część 11 ( zdjęć 16 )
Dodano: 2019-03-11 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ klient
  Poniedziałek, 11.03

  przeginacie! na zdjęciu z toyota Rav 4, parking pod pocztą na Garbary. Miejsca są tak wąskie, że jedynie seicento może zaparkować z luzami. samochody normalnych gabarytów są bez szans. radzę najpierw samemu spróbować!

 2. 2
  +9
  ~ klient
  Poniedziałek, 11.03

  zdjęcie nr 12, serio?? czy mistrz fotografii parkował kiedyś na giermków? po pierwsze parkujesz tak jak pozwalają ci samochody z obu stron, no gdy one odjeżdżają zostajesz jak głupek, co zrobić. po drugie ruch na ulicy jest tak duży ze nie możesz sobie pozwolić na wyjeżdżanie na jezdnię i poprawianie o kilka centymetrów. Także polecam samemu spróbować.

 3. 3
  --5
  ~ jnna
  Poniedziałek, 11.03

  o proszę i kolejny odcinek z kierowcami debilami. Pytam ponownie gdzie jest policja i straż miejska??? Dlaczego udaje że nic nie widzi.!!!!

 4. 4
  --4
  ~ mal
  Poniedziałek, 11.03

  karać i karać takich debili, ile byłoby kasy na różne rzeczy żeby policja i straż miejska cokolwiek robiła!!!! a oni jadą i udają że nic nie widzą. WSTYD.!!!!

 5. 5
  --5
  ~ vbnm
  Poniedziałek, 11.03

  bo policja nic nie robi, tylko jeżdżą po nocy i tropią ludzi którzy piwo piją po drodze i sprawdzają czy telefon nie jest kradziony, a nieroby ze straży miejskiej to zupełnie nic nie robią

 6. 6
  --1
  ~ Stefan
  Poniedziałek, 11.03

  Na zdjęciu 12 to chyba nie chodzi o Toyotę tylko o Forda który zmieścił się na dwóch miejscach.

 7. 7
  +2
  ~ Przestańcie
  Poniedziałek, 11.03

  Już któryś z kolei taki artykuł który ukazuje bezradność służb w Elblągu. Wynika z tego ze ktoś bierze wynagrodzenie a zero pracy. Dlaczego w Gdańsku moment zjawia się straż miejska laweta i delikwenta pojazd wyworza natychmiast. Kiedy konkretne reakcje służb w Elblągu są zdjęcia to karać.

 8. 8
  +1
  ~ mieszkaniec
  Poniedziałek, 11.03

  do Redakcji, czy możecie przekazywać te zdjęcia np policji aby ta wystawiała mandaty?

 9. 9
  +2
  ~ obserwant
  Poniedziałek, 11.03

  Właśnie co tu się dziwić ludziom że stawiają gdzie popadnie, jak nie ma na osiedlach miejsc parkingowych. Przykład koleś na Stoku przyprowadził trzy samochody z niemiec, zrobił sobie z osiedlowego parkingu komis, stoją na celnych tablicach z kartkami prawie rok, ludzie stawiają na trawnikach bo cwaniakowi nic nie można zrobić takie jest prawo.

 10. 10
  +2
  ~ kierowiec
  Poniedziałek, 11.03

  walka z wiatrakami.jest ciche przyzwolenie służb,udają ,że nie widzą bo pracować im się nie chce. nic z tym nie zrobimy.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.