Piątek, 24.05.2024, Imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STRAŻ MIEJSKA

Straż Miejska w Elblągu gra z WOŚP

26.01.2022, 12:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Straż Miejska w Elblągu gra z WOŚP

Jubileuszowy 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w ostatnią niedzielę miesiąca, czyli 30 stycznia.

 

W tym dniu na ulice Elbląga wyjdą wolontariusze, którzy będą kwestować na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Wszyscy zbieramy na jeden cel - tym razem dla oddziałów ośrodków okulistyki dziecięcej. Straż Miejska w Elblągu, jak co roku, nieprzerwalnie gra z orkiestrą. Z tej okazji wsparliśmy orkiestrę kilkoma fantami (a wyszło tego całe mnóstwo).
 

Dlatego zapraszamy naszych przyjaciół, rodziny, ale przede wszystkim Was, Drodzy Elblążanie do licytowania przedmiotów na Allegro elbląskiego sztabu WOŚP. Na aukcję trafiły m.in. czapki służbowe Straży Miejskiej, różne medale okolicznościowe, książki, kilka wojskowych gadżetów, puzzle, szydełkowe cuda oraz inne gadżety.
 

Liczy się każda złotówka, dlatego gramy razem do wspólnej orkiestrowej puszki bez podziałów i uszczypliwości. Razem możemy więcej. Na licytacje zapraszamy tutaj. Straż Miejska w Elblągu gra do końca świata i jeden dzień dłużej.


Straż Miejska w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ EDI
  Środa, 26.01

  Niech się wreszcie Owsiak zdecyduje czy jest za aborcją jak nie dawno deklarował ,czy za ochroną życia i zdrowia dzieci jak teraz gdy zbiera do puszek !!!!!

 2. 2
  +3
  ~ Maks
  Środa, 26.01

  Ani grosza dla Jurka Obciacha

 3. 3
  +3
  ~ Kata
  Środa, 26.01

  To miejska kasa idzie na prezesa Owsiaka jego Wośka i ich inne cele .Kto chce niech daje ale ze swoich .

 4. 4
  +2
  ~ uiyIK
  Środa, 26.01

  Po co ten komunistyczny Owsik .

 5. 5
  +2
  ~ taka prawda
  Czwartek, 27.01

  zlikwidować tych nierobów ze straży miejskiej nigdy ich nie widać na chodnikach a tylko w autach jak wożą tyłki w prywatnych sprawach, a kosztują nas rocznie ponad 3.000.000 zł

 6. 6
  --1
  ~ edward
  Czwartek, 27.01

  Wojsko , Zandarmeria Wojskowa , Policja ,Straż Graniczna ,ktore przed 2016 uczestniczyły a akcji Owsiaka maja od 6 lat zakaz od prezesa Kaczyńskiego . Ciekawe ,czy dzialacze i politycy PiS z szefem na czele w szpitalach odmawiają korzystania z urządzeń zakupionych przez Orkiestrę ?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1512849330902