Poniedziałek, 17.02.2020, Imieniny: Zbigniew, Julian, Lukasz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

Bogdan Borusewicz przyjedzie dziś do Elbląga

08.10.2018, 13:00:59 Rozmiar tekstu: A A A
Bogdan Borusewicz przyjedzie dziś do Elbląga
Wizyta Bogdana Borusewicza w Elblągu w październiku 2011 (fot. UM Elbląg)

Dziś, 8 października, do Elbląga przyjedzie senator Bogdan Borusewicz. Weźmie on udział w konwencji programowej Koalicji Obywatelskiej (Platforma Obywatelska i Nowoczesna).


Konwencja programowa Koalicji Obywatelskiej odbędzie się o godz. 17.00, w Hotelu Arbiter. - Bogdan Borusewicz to jedna z najważniejszych postaci w polskiej polityce. O niekwestionowanym autorytecie. Już w wieku 19 lat został w 1968 roku skazany za roznoszenie ulotek. W stanie wojennym przez ponad pięć lat ukrywał się i prowadził podziemną działalność opozycyjną. Wpadł z zasadzkę w nielegalnej drukarni zadenuncjowany przez tajnego współpracownika SB – informuje Sylwia Warzechowska, dyrektor biura senatora PO Jerzego Wcisły.

 

Bogdan Borusewicz przez trzy kadencję pełnił funkcje posła. Obecnie jest senatorem.

Przez trzy poprzednie kadencje Bogdan Borusewicz był marszałkiem Senatu. To na prośbę marszałka Bogdana Borusewicza pełnię funkcje sekretarza Senatu RO.  Kto wie, jak by się potoczyły losy „Solidarności” gdyby w 1991 roku przewodniczącym tego legendarnego związku i ruchu społecznego nie został Marian Krzaklewski, a Bogdan Borusewicz…O tym wszystkim i o innych sprawach Polaków i naszych relacji elbląsko-gdańskich będzie można porozmawiać z marszałkiem Senatu RP Bogdanem Borusewiczem

  – mówi Jerzy Wcisła.


Organizatorzy zapewniają, że spotkanie ma charakter otwarty.

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 5

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (12)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ ?????????
  Poniedziałek, 08.10

  Czy to nie Ten człowiek co latał samolotami żeby nakarmić swojego kota w Gdańsku, ile to kosztowało podatnika jak pisali to chyba ok. 400 tys. I Ten człowiek przyjeżdża do Elbląga po co? na szczeblu samorządu decydujemy My mieszkańcy.

 2. 2
  --9
  ~ kolo
  Poniedziałek, 08.10

  Z takimi ludźmi warto się spotykać.

 3. 3
  --12
  ~ ja
  Poniedziałek, 08.10

  Super, wartościowy człowiek. Będę na pewno

 4. 4
  +14
  ~ Jkm
  Poniedziałek, 08.10

  Gonić dziada

 5. 5
  +11
  ~ Ewaryst
  Poniedziałek, 08.10

  W niczym to nie pomoże skompromitowanej PO. Niech więc przyjeżdża, spotyka się ze swoją garstką klakierów, a potem wyjeżdża. Jestem przekonany, że nikt z elblążan tęsknić za nim nie będzie.

 6. 6
  +12
  ~ Prorok Igor
  Poniedziałek, 08.10

  Przyjedzie i co poda piątkę Wciśle poklepie Michałka i co może przeprosi za Bolka że takie bzdury wygaduje? Ile wyniósł budżet na zorganizowanie spotkania?

 7. 7
  +4
  ~ Elb
  Poniedziałek, 08.10

  Czy ja mam przywidzenia, czy jest napisane "dziś, 17 października...."...

 8. 8
  +10
  ~ Kat Na Idiotów
  Poniedziałek, 08.10

  Jak widać organizatorzy robią wszystko aby tłumy przyszły na spotkanie? Cytuję "...Dziś, 17 października, do Elbląga przyjedzie senator Bogdan Borusewicz. Weźmie on udział w konwencji programowej Koalicji Obywatelskiej (Platforma Obywatelska i Nowoczesna)...." Ma maszynę do przemieszczenia się w czasie? BRAWO ORGANIZATORZY!

 9. 9
  +7
  ~ VN
  Poniedziałek, 08.10

  @Elb, tak. To są przewidzenia. Jak PO mówi dziś, to znaczy dziś i żaden kalendarz nie będzie z nimi dyskutować. Bo jak powiedział Ojciec Dyrektor PO "Nie będę gadał z patałachami" ;) A na poważnie... kogo obchodzi program organizacji piszącej nowy program na każde wybory? (i później go nie absolutnie nie realizującej)

 10. 10
  +3
  ~ Co
  Poniedziałek, 08.10

  Paszol won.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.