Poniedziałek, 6.07.2020, Imieniny: Łucja, Dominika, Teresa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

Młodzicy Concordii III bardzo bliscy wygrania swojej grupy

21.10.2019, 18:29:05 Rozmiar tekstu: A A A
Młodzicy Concordii III bardzo bliscy wygrania swojej grupy
fot. Rafał Kadłubowski

Okazałym, wyjazdowym zwycięstwem 7:0 nad Zatoką II Braniewo, zakończył się mecz Concordii III w ramach przedostatniej kolejki II ligi młodzika. Bramki dla zespołu prowadzonego przez trenera Kamila Kowalskiego zdobywali: Jakub Kulesza (3), Adam Cenkner (2), Mateusz Prusik i Hubert Rowiński (po jednej). Pomarańczowo-czarni dzięki tej wygranej są już o krok od wygrania swojej grupy. Aby tak się stało w ostatnim meczu muszą zdobyć przynajmniej jeden punkt.

- To było jedno z naszych najlepszych spotkań. Chłopcy podeszli do tego meczu z pełną mobilizacją i determinacją. Atakowaliśmy od początku do końca i myślę, że pokazaliśmy się z dobrej strony. Nasza gra była płynna, a chłopcy szukali siebie na boisku i dzięki temu odnieśliśmy okazałe zwycięstwo. Za tydzień ostatni mecz i będziemy chcieli udowodnić naszą dobrą dyspozycję. Gratuluję chłopcom zwycięstwa oraz gry jaką zaprezentowaliśmy – podsumował mecz trener Concordii III Kamil Kowalski.

Zatoka II Braniewo – Concordia III Elbląg 0:7 (0:3)
Bramki: 0:1 Mateusz Prusik (4'), 0:2 Jakub Kulesza (6'), 0:3 Adam Cenkner (21'), 0:4 Jakub Kulesza (36'), 0:5 Adam Cenkner (40'), 0:6 Hubert Rowiński (49'), 0:7 Jakub Kulesza (56').

Concordia III: Dawid Kruszyński – Mateusz Wojtuściszyn, Olivier Rabaziński, Dominik Kalkowski, Nikolas Rewiński, Miłosz Rzeczycki, Adam Cenkner, Mateusz Prusik, Jakub Kulesza.
Zagrali także: Miłosz Dziąbkowski, Dawid Lubański, Krystian Rybka, Mateusz Jurkiewicz, Sergiusz Sułkowski, Maciej Bujalski, Hubert Rowiński.

Pozostałe wyniki 9 kolejki II ligi w grupie 12: Warmia Braniewo – Zatoka I Braniewo (odbędzie się 21 października), Polonia Markusy – Dąb Kadyny 1:2.

Po 9 kolejkach pomarańczowo-czarni z 20 punktami na koncie nadal zajmują pozycję lidera grupy. W ostatniej 10 kolejce młodzicy Concordii zmierzą się u siebie z ostatnią w tabeli Warmią Braniewo. Mecz rozegrany zostanie w najbliższy piątek, 25 października o godz. 16:30 na boisku przy ul. Skrzydlatej.

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.