Niedziela, 25.08.2019, Imieniny: Luiza, Patrycja, Ludwik
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

Młodzicy Concordii po raz drugi powalczą w Warszawie o Puchar Prezesa PZPN. Znamy ich rywali

12.02.2019, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Młodzicy Concordii po raz drugi powalczą w Warszawie o Puchar Prezesa PZPN. Znamy ich rywali
fot. Rafał Kadłubowski

Już w najbliższą niedzielę (17 lutego) halowy mistrz województwa w roczniku 2007 – zespół młodzików Concordii Elbląg wystąpi w Warszawie w Turnieju o Puchar Prezesa PZPN. Podopieczni trenera Bartłomieja Florka będą reprezentować nasz region w nieoficjalnych, halowych mistrzostwach Polski w kategorii U-12 drugi rok z rzędu. Wczoraj (11 lutego) w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej dokonano losowania grup drugiej edycji Turnieju. Concordia trafiła do grupy C. Pomarańczowo-czarni zmierzą się z takimi markami jak Korona Kielce, GKS Katowice i UKS Gol Brodnica.

Turniej o Puchar Prezesa PZPN po raz pierwszy rozegrano w 2018 roku. Wówczas zespół Concordii po wywalczeniu mistrzostwa województwa, reprezentował Warmię i Mazury w kategorii do lat 11. Prowadzona wtedy przez trenera Daniela Ciesielskiego drużyna, zmierzyła się w grupie z Arką Gdynia, Wisłą Kraków i Wisełką Bydgoszcz-Fordon. Mimo ambitnej postawy, przed rokiem pomarańczowo-czarnym nie udało się awansować do ćwierćfinałów tych rozgrywek. Relację z turnieju w 2018 roku można przeczytać tutaj.

Jak będzie w tym roku? Nie będzie to z pewnością łatwa przeprawa. W Turnieju o Puchar Prezesa PZPN, podobnie jak w pierwszej edycji, wystąpi 16 mistrzów województw. Po poniedziałkowym losowaniu wiadomo już, że Concordia w grupie C rywalizować będzie z mistrzami województw: kujawsko-pomorskiego (UKS Gol Brodnica), śląskiego (GKS Katowice) i świętokrzyskiego (Korona Kielce). Turniej rozegrany zostanie w niedzielę (17 lutego) w dwóch warszawskich halach: OSiR Wola i OSiR Bemowo.
 

Ciężko coś więcej powiedzieć o naszych rywalach, bo nie znam tych zespołów o końca. Na pewno są to mocne drużyny, które prowadzą selekcję zawodników w swoich województwach. My z kolei jesteśmy takim kopciuszkiem, który chce się dobrze zaprezentować. Chłopcy są jeszcze w takim wieku, że o tym jak wypadniemy zdecyduje zapewne dyspozycja z danego dnia. Musimy zagrać na 100% swoich możliwości i być skoncentrowanymi od początku do końca. Będziemy walczyć i damy z siebie wszystko. Na pewno sukcesem jest już to, że nasi chłopcy zagrają w Warszawie drugi raz z rzędu i udowodnili, że są najlepsi w województwie na hali

– mówi Bartłomiej Florek, trener młodzików Concordii z rocznika 2007.

Na Turniej o Puchar Prezesa PZPN pojedzie dziewiątka zawodników, którzy w styczniu wywalczyli tytuł halowego mistrza województwa w roczniku 2007.

Kadra Concordii na turniej w Warszawie: Adrian Jasieniecki, Mateusz Lauryn, Grzegorz Puzio, Hubert Fercho, Dominik Chwoszcz, Adam Cenkner, Aleksey Bogusławski, Brian Raburski, Adam Kopczak.

Trenerzy: Bartłomiej Florek (I trener) i Michał Niesiobędzki (asystent trenera)

Harmonogram meczów Concordii w grupie C:
niedziela, 17 luty - hala OSiR Bemowo

09:00 Concordia – UKS Gol Brodnica
10:40 Concordia – Korona Kielce
12:20 Concordia – GKS Katowice

Szkolenie dzieci i młodzieży w szkółce piłkarskiej Concordii Elbląg objęte jest programem „Piłkarska przyszłość z LOTOSEM”

Losowanie grup w drugiej edycji Turnieju o Puchar Prezesa PZPN U-11 i U-12


Concordia halowym mistrzem województwa kategorii U-12 w roku 2019 - finał wojewódzkiConcordia na Turnieju o Puchar Prezesa PZPN w 2018 roku

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ mamaitata
  Środa, 13.02

  Michał NIesiobędzki na I trenera! To co robi na treningach to mistrzostwo świata, tak trzymać.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.