Środa, 26.06.2019, Imieniny: Paulina, Jan, Pawel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii ALEKSANDRY 2016

Aleksander Publiczności dla Beaty Przewłockiej. "Czuję się doceniona"

25.03.2017, 12:30:25 Rozmiar tekstu: A A A
Aleksander Publiczności dla Beaty Przewłockiej. "Czuję się doceniona"

Czytelnicy info.elblag.pl mieli możliwość przyznania „Aleksandra Publiczności”. W tym roku, za pośrednictwem naszego dziennika elblążanie mogli okazać w ten sposób sympatię aktorom z Teatru im. Aleksandra Sewruka. Największą ilość głosów zebrała Beata Przewłocka.
 
Wyniki głosowania aktorzy poznali w piątek (24.03.) podczas Gali „Aleksandrów”, tuż po premierze spektaklu „Dogville”. Na tydzień przed tym wydarzeniem opublikowaliśmy cząstkowe wyniki, z których jasno wynikało, że w czołówce znajdują się: Beata Przewłocka, Piotr Boratyński, Mikołaj Ostrowski i Aleksandra Wojtysiak.
 
Ostatecznie jednak statuetka trafiła do rąk miłośniczki dalekich podróży i wiecznej optymistki, która dba o to, by przestrzegano teatralnych przesądów.

Pierwszego Aleksandra Publiczności Beata Przewłocka otrzymała w 2008 r. Później były dwa Aleksandry za Kobiecą Rolę Roku, a rok temu ponownie widzowie obdarowali ją statuetką.

Miło jest wiedzieć, że jest spora grupa ludzi, która mnie lubi, ceni i okazuje to w tak sympatyczny sposób. Aktorzy żyją, pracują dla publiczności, więc jeśli zostajemy w ten sposób docenieni, to jest dla nas ważna. Czujemy się potrzebni

- zaznaczyła.

W tegorocznym Plebiscycie brało udział 22 aktorów i aktorek. - Mam bardzo dużo, bardzo wspaniałych kolegów i koleżanek. Na pewno nie jestem jedyną aktorką wartą Aleksandra Publiczności – dodała Beata Przewłocka.
 
Statuetka stanie na specjalnej półce, gdzie dołączy do pozostałych zdobytych już „Aleksandrów”. - Jest tam ciasno, ale jeśli ktoś chce mnie jeszcze docenić to miejsce na kolejne statuetki się znajdzie - śmiała się aktorka.
 
Aby przybliżyć sylwetki elbląskich aktorów przeprowadziliśmy z nimi wywiady pytając m.in. o to, czy wierzą w teatralne przesądy, jakie mają sposoby na naukę swojego tekstu oraz o śmieszne sytuacje, jakie zdarzały im się podczas trwania spektaklu.

Cały wywiad Z Beatą Przewłocką znajduje się na stronie.

Poniżej prezentujemy procentowe wyniki głosowania na Aleksandra Publiczności. W sumie oddanych zostało 1701 głosów.Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.