Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Była zawodniczka Startu zostanie wiceprezydentem Elbląga?

25.04.2024, 19:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
 Była zawodniczka Startu zostanie wiceprezydentem Elbląga?

Hanna Szuszkiewicz dobrze znana jest środowisku sportowemu. Przez lata była zawodniczką EKS Start Elbląg. Od sześciu lat jest dyrektorką Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków. Czy zostanie wiceprezydentem Elbląga?
 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Elblągu działalność rozpoczęła 1 września 2018 r. Na jej czele stanęła była piłkarka ręczna Hanna Szuszkiewicz. Przez większą część kariery związana była ze Startem Elbląg, z którym wywalczyła Mistrzostwo Polski w 1992 r. i 1994 r., wicemistrzostwo Polski w 1991 r. i 1997 r. oraz brązowe medale Mistrzostw Polski w 1993 r., 1998 r., 1999 r. i 2000 r.. W latach 1991-1992 wystąpiła w 13 spotkaniach reprezentacji Polski seniorek, zdobywając 9 bramek.

 


Hanna Szuszkiewicz od 2014 r. była dyrektorką Szkoły Podstawowej nr 4 w Elblągu. Od 2018 r. to stanowisko pełni w Sportowej Szkole Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków.

 


Podobno Michał Missan, który niebawem zostanie zaprzysiężony na Prezydenta Elbląga zaproponował Hannie Szuszkiewicz stanowisko swojego zastępcy. Niestety Prezydent elekt nie chce ujawniać nazwisk, które są brane pod uwagę na stanowisko wiceprezydentów. Potwierdził jedynie, że będzie ich dwóch. A może będą dwie?

 


Zapytaliśmy, czy jedną z tych funkcji będzie pełnić kobieta.

 

Bardzo bym chciał, ale nie wiem czy mi się to uda

 

 

– przyznał w rozmowie z nami Michał Missan.

 


O tym, czy Michał Missan miał na myśli Hannę Szuszkiewicz dowiemy się już niebawem. Najprawdopodobniej 6 maja odbędzie się pierwsza sesja Rady Miasta, podczas której dojdzie do zaprzysiężenia Michała Missana.

 

 

Myślę, że po zaprzysiężeniu będę mógł to ogłosić

 

 

– dodał Michał Missan.

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 6

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (48)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +26
  ~ zapaść
  Czwartek, 25.04

  No to będą Nas ćwiczyć ,po sportowemu ale to jest porażka. Praca i odpowiedzialność a i szeroki zakres prac w samorządzie , a tu doświadczenia w tym zakresie niema. Do czego takie decyzje maja sprowadzić?

 2. 2
  +22
  ~ hg
  Czwartek, 25.04

  coś info elbląg zajmuje się bardzo plotkami, który to juz wice wg was?

 3. 3
  --8
  ~ Zenek
  Czwartek, 25.04

  Oby bo to była by jedyna słuszna uczciwa kandydatura. Popieram. Życzę powodzenia Pani Haniu.

 4. 4
  +21
  ~ ???
  Czwartek, 25.04

  Zero doświadczenia w samorządzie. Życzę powodzenia

 5. 5
  +30
  ~ Opasły Nissan
  Czwartek, 25.04

  jakie ona ma doświadczenie w samorządzie/administracji? Żadne, tymczasem od byle referenta wymaga się często takowego płacąc mniej niż 4000 zł. Odpowiedniego wykształcenia też zapewne nie posiada, dodatkowo żadną nieodpłatną aktywnością na rzecz mieszkańców też się nie wykazała. Rozumiem, że teraz skarbnik PO musi sprawdzić kto wpłacił najwięcej na kampanię Nissana i wg. tego klucza będą proponowane stanowiska?

 6. 6
  +27
  ~ Sportsplatz
  Czwartek, 25.04

  W zarządzaniu elbląskim sportem się nie sprawdziła.

 7. 7
  --17
  ~ Taktak
  Czwartek, 25.04

  Ci co znają Pania Hannę wiedzą, że jest wykształcena bardzo dobrze i w zarządzaniu tak duża placówka didkonske sobie daję radę! Powodzenia

 8. 8
  +23
  ~ :(
  Czwartek, 25.04

  Ja prdl...

 9. 9
  +25
  ~ Madame Irena
  Czwartek, 25.04

  Stołki dawno rozdane w kuluarach więc po co się tak miździć i cartolić. Wielkie halo.

 10. 10
  +27
  ~ Adam
  Czwartek, 25.04

  Ta pani jako jedyna dyrektor liceum w Elblągu (zarządza m.in. 4 LO) odmówiła mi dostępu do informacji publicznej. Poinformowałem ją mailowo o wielu mrocznych wątkach z kodeksu karnego, które obejmują moje śledztwo, oraz o sprawach nie dotyczących wyłącznie mnie (a więc o szerszym interesie publicznym). Mimo to, zabroniła mi robić zdjęcia tablo, a w 2 rozmowach usłyszałem tekst (od innych pracownic) o możliwości wezwania policji na mnie. Rodzina Szuszkiewicz, tzn. jej mąż i szwagierka, od zawsze, z niezrozumiałą zawziętością i konsekwencją, byli dla mnie niemili i nigdy tego nie sprowokowałem. Natomiast wiem na pewno, że Hanna Szuszkiewicz zna się od lat z Markiem Osikiem, za którego kadencji jako komendanta policji, doszło do wielu sytuacji zagrażających mojemu zdrowiu. Adam Dampc

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1939330101013