Poniedziałek, 20.05.2024, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYBORY SAMORZĄDOWE 2024

Michał Missan nowym Prezydentem Elbląga

22.04.2024, 00:50:00 Rozmiar tekstu: A A A
Michał Missan nowym Prezydentem Elbląga

Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała oficjalne dane ze wszystkich komisji wyborczych. Według nich drugą turę wygrał Michał Missan.

 Na stronie Państwowej Komisji Wyborczej opublikowano wyniki ze wszystkich komisji w Elblągu. Nieoficjalne dane, jakie podawaliśmy zostały oficjalne potwierdzone.

 Według PKW 57,92 proc., czyli 20 461 głosów oddano na Michała Missana, a 42,08 proc. (14 863 głosów) na Andrzeja Śliwkę.

 

Chciałabym podziękować elblążankom i elblążanom za udział w głosowaniu, ale też za te głosy, które zostały oddane na mnie. Będę się starał spełnić wszystkie oczekiwania mieszkańców naszego miasta. Nie tylko tych, którzy na mnie głosowali, ale wszystkich. Chcę być prezydentem wszystkich elblążanek i elblążan

 

 

- mówił Michał Missan.

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 7

%42.9 %57.1


Komentarze do artykułu (51)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +42
  ~ Teraz to Wam Elblażakom da w kość PO
  Poniedziałek, 22.04

  Będziecie kwiczeć j skomleć, że Wam źle. Zdanowską w Łodzi w nagrodę za kolejną kadencję Łodzianom podniosła opłaty za wide z 8 do 12 zł. Myślicie, że Missan będzie lepszy ? Dziurę w budżecie miasta będzie łatał Waszymi pieniędzmi prezentując Wam kolejne podwyżki, tak mu będzie doradzał vice Wróbel.

 2. 2
  +123
  ~ Masakra
  Poniedziałek, 22.04

  Wstyd mi za mieszkańców Elbląga. Jak można było wybrać tego człowieka. Siedział tyle lat w ratuszu i nic nie zrobił dla miasta. Kompletnie nic. ! Dalej ta sama sitwą i układy. Wstyd i żenada.

 3. 3
  +55
  ~ A Kaliningrad
  Poniedziałek, 22.04

  Nie dość że nic nigdy pożytecznego nie zrobił dla nas to jeszcze miał niezły epizod w Kaliningradzie. Kto go wybrał, porażka.

 4. 4
  +28
  ~ Do @ A Kaliningrad
  Poniedziałek, 22.04

  I zobacz, nie po iosk żadnej odpowiedzialności z tamtego zdarzeni , a był koordynatorem tamtego spotkania, wyjazdu. POkolesie zatuszowali sprawę. I w nagrodę zistal prezydentem miasta . Elblążanie to jednak pustaki madahacy sie tylko na wywózkę dj Chiriszczy , bo w szpitalu w Fromborku suecwszyscy nie pomieszczą.

 5. 5
  --25
  Medium
  Poniedziałek, 22.04

  Gratulacje!

 6. 6
  +41
  ~ ~exelblązanin
  Poniedziałek, 22.04

  Szkoda mi tego miasta. Gratuluje wyborcom takiego Prezydenta. Teraz zamknąć sie siedzieć cicho i nie narzekać grzecznie wjak pieski wykonywać polecenia pana. Płacić krocie dla urzędasów z ratusza w 90% niekompetentnych kolesi i ich dziuń tam pozatrudnianych. Była szansa przewietrzyć ten urząd i sami sobie ją odebraliście. Cytujać klasyka "miałęś chamie złoty róg ostał Ci się ino sznur" . Elbląg to jednak stan umysłu.

 7. 7
  +36
  ~ Black
  Poniedziałek, 22.04

  A nie mowilem, ze elblazkowo to spoleczenstwo memowo obrazkowe. Zbiorowisko elblazkowych debili, cierpiacych na syndrom sztokholmski, ktorzy poszli i wybrali sobie swoich orawcow z PO. Zbirwisko niepismiennych i nieczytatych analfabetow i bezmozgow w jednym, ktorym piata czy dziesiata dawka tynktury zrobila totalna melase pod beretami. Elblazkowy niepismienny i bezrozumny motloch mozna tylko porownac do Elojow z powiesci Wehikul czasu, ktorymi sie stali na wlasne zyczenie z wlasnej woli, bo nikt tym deklom nie przystawial lufy pistoletu do ich pustych lbow. To miasto juz zdechlo, a teraz bedzie juz tylko czuc coraz wiekszy smrod rozkladu padliny, ktora z niego zostala. Gratulacje elblazkowe przyglupy

 8. 8
  +13
  ~ Koliński czekamy
  Poniedziałek, 22.04

  Drodzy czytelnicy wystartujmy wspólnie i za 5 lat pogonimy nierobów z rady miasta. Wbrew pozorom jest to prostsze niż się wydaje. Nie może być tak, że w radzie miasta są dwie partie!! ODPEŁOWIĆ Elbląg

 9. 9
  +22
  ~ Qwerty
  Poniedziałek, 22.04

  Wygrał Wróblewski BIS.

 10. 10
  +24
  ~ Masakra
  Poniedziałek, 22.04

  Tępe elblongi lubią nicość

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.5307500362396