Sobota, 20.07.2024, Imieniny: Czeslaw, Hieronim, Fryderyk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OKIEM MONITORINGU

Okiem monitoringu - wypadek na krajowej siódemce

24.02.2017, 09:00:15 Rozmiar tekstu: A A A
Okiem monitoringu - wypadek na krajowej siódemce

W naszym mieście znajduje się ok. 40 kamer miejskiego monitoringu, które rejestrują zaistniałe sytuacje w różnych częściach Elbląga. Redakcja info.elblag.pl, Straż Miejska oraz elbląska Policja połączyły siły, by wspólnie stworzyć cykl artykułów ku przestrodze. Będziemy w nich opisywać zaobserwowane "Okiem Monitoringu" zdarzenia w nadziei, że skłonią one naszych czytelników do refleksji i przyczynią do uniknięcia podobnych sytuacji. Dziś posiłkujemy się materiałem z wideorejestratora  prezentującego zdarzenie, do którego doszło na krajowej siódemce.

Policjanci zabezpieczyli materiał z wideorejestratora auta, które jechało za sprawcą zdarzenia. Do zdarzenia doszło w listopadzie 2016 r. 30-letnia kobieta jechała Toyotą Avensis w kierunku Gdańska. Wyprzedzała ciężarówkę i... wpadła w poślizg. Odbiła się od barierki energochłonnej, a jadący za nią TIR, aby uniknąć zderzenia, skręcił w prawo i wjechał do rowu.

 

Do pokazanej na filmie kolizji doszło na drodze nr 7, na obwodnicy Elbląga. Na filmie widać jak kierująca osobowym kombi traci panowanie nad autem i uderza: najpierw w barierę ochronną a następnie w ciężarówkę z naczepą. Ta ostatnia w wyniku bocznego zderzenia wypada poza drogę i wywraca się. W tej sytuacji na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń

- podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Materiał został umieszczony na stronie Komendy Wojewódzkiej w Olsztynie. -  Opublikowaliśmy go ku przestrodze. Prędkość i manewry należy dostosować do panujących na drodze warunków - dodał Krzysztof Nowacki.

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Pytanko
  Piątek, 24.02

  Gościu nagrywający nawet nie wysiadł??? Pojechał dalej??

 2. 2
  +2
  ~ kierowca
  Piątek, 24.02

  tępęmu h..ujo.wi z osobowki powinni dozywotnio prawo jazdy zabrac!!!!

 3. 3
  0
  ~ mius
  Piątek, 24.02

  ~kierowca : a Tobie powinni dożywotnio zakazać pisania komentarzy w internecie - wulgarnych i z błędami ! I kto jest tępy ?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1077179908752