Środa, 29.06.2022, Imieniny: Benita, Piotr, Pawel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama


Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2015

Ostatni dzwonek do przygotowań. Sprawdź, co ubiorą na Studniówkę uczniowie ZSG

04.01.2015, 08:00:37 Rozmiar tekstu: A A A
Ostatni dzwonek do przygotowań. Sprawdź, co ubiorą na Studniówkę uczniowie ZSG

Długie do ziemi suknie, szyte na miarę garnitury… Coraz mniej czasu zostaje do przygotowań na wyjątkowy, studniówkowy wieczór. Uczniowie Zespołu Szkół Gastronomicznych stawiają na kreacje szyte na zamówienie. Są jednak też Ci, którzy się w ogóle nie wybierają na zabawę. Sprawdź, naszą sondę studniówkową!

Dawid : „Ja na studniówkę się nie wybieram z prywatnych powodów.  W ten wieczór wyjdę z osobami, które też się nie wybierają i będziemy się dobrze bawić.”

 

Kornel : „Garnituru nie mam jeszcze kupionego. Poszukam kreacji w Trójmieście. Standardowego stroju nie chciałbym kupować w kolorze czarnym. Wolałbym granatowy albo niebieski w wersji slim. Do tego ubiorę elegancką koszulę i chyba krawat. Buty będą w kolorze garnituru. Ogólnie teraz jest dużo kolorów można fajnie coś skomponować.”

 

Przemek : „Garnitur już mam z tamtego roku, bo już byłem na dwóch studniówkach, a teraz będę na własnej. Jest w kolorze czarnym, do tego ubieram białą koszulę i czarny krawat. Na pewno skorzystam jeszcze z fryzjera.”

 

Kuba : „U mnie wszystko idzie prosto. Garnitur sobie zamówiłem u zaprzyjaźnionej krawcowej i będę miał szyty na miarę. Wzór już jest, ale nad kolorem się jeszcze nie zastanawiałem. Buty zamówiłem u szewca. Zostało tylko domówić szczegóły.”

 

Kasia : „Ja na studniówkę się nie wybieram. Zapewne będę siedzieć w domu, poczytam jakąś książkę. Tę decyzję podjęłam już w zeszłym roku.”

 

Edyta : „Sukienkę mam już uszytą na miarę u krawcowej. Jest długa do ziemi, beżowa, z jaśniejszym gorsetem. Nie miałam pomysłu, więc wybrałam taki wzór, żebym mogła wykorzystać kreację również na inne okazje. Przygotowałam czarne dodatki. Umówiłam się już do fryzjera.”

 

Magdalena Marcinkiewicz

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ adalbertus
  Niedziela, 04.01

  Ziomek powiedział, że nie idzie z powodów prywatnych. Żadnych prywatnych, po prostu nauczyciele nie pozwolą mu iść z partnerem! I bardzo dobrze, że nie wpuszczają par jednopłciowych!

 2. 2
  +6
  ~ PRZEPRASZAM
  Niedziela, 04.01

  adalbertus ty ped... tobie tylko jedno w głowie - a nie przyszło ci do twojej durnej łepetyny - że chłopak może niemieć ochoty brać udziału w tej całej szopce i chce spędzić czas po swojemu - a może po prostu go nie stać na takie "piękne " garniturki ,albo nie lubi tak się stroić - tylko chce być sobą ...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2204849720001