Poniedziałek, 13.07.2020, Imieniny: Malgorzata, Ernest, Henryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Aż trudno uwierzyć , że wyszli bez obrażeń!

25.05.2020, 16:29:49 Rozmiar tekstu: A A A
Aż trudno uwierzyć , że wyszli bez obrażeń!

O dużym szczęściu może mówić pewien 19-latek spod Warszawy, który postanowił zawieźć znajomych nad morze. 5 osobowa grupa dojechała tylko do Elbląga. Mężczyzna najprawdopodobniej na skutek zbyt dużej prędkości, stracił panowanie nad autem i gdy skończył odbijać się od barier ochronnych w konsekwencji zatrzymał na psie zieleni.

 

19-latek posiadający od roku prawo jazdy spowodował kolizję. Do zdarzenia doszło wczoraj pod Elblągiem. Młody mężczyzna kierował pożyczonym bmw i wiózł znajomych nad morze. W miejscowości Nowina na łuku drogi stracił panowanie nad autem. Cała czwórka pasażerów  „najadła” się strachu, ale na tym i jedynie na rozbitym bmw się skończyło. Gdy policjanci przyjechali na miejsce kolizji, okazało się, że 19-latek, który kierował samochodem, od roku posiada prawo.

Mężczyzna mimo krótkiego czasu zdążył już zebrać przez ponad 21 punktów karnych za wykroczenia drogowe. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Za spowodowanie kolizji nie karali go mandatem a skierowali wniosek o ukaranie do sądu. Auto na lawecie wróciło pod Warszawę do miejsca skąd wyjechało. Tak zakończyła się weekendowa wyprawa nad morze.

Teraz 19-latek może zostać ukarany przez sąd grzywną do 5 tysięcy złotych oraz zakazem kierowania pojazdami.

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

 

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Janos
  Poniedziałek, 25.05

  Ciekawe, że jazda BMW robi kierowcom wodę z mózgu.

 2. 2
  +9
  ~ aa
  Poniedziałek, 25.05

  Z szacunkiem uważam że jesteś w błędzie.To nie marka pojazdów jest winna -z własnych obserwacji wnioskuję że ludzie kupujący BMW w 95% to ludzie z kompleksami,problemami natury psychicznej itp. i jeżdżąc w taki sposób odreagowują swoje niepowodzenia i porażki życiowe.Pozdrawiam

 3. 3
  --16
  ~ Brajan
  Poniedziałek, 25.05

  ~aa Dobra przyznaj, ze cie po prostu nie stać nawet na zestaw opon do tego BMW . Jeździsz pewnie jakimś zdezelowanym priusem co do setki ma 2 tygodnie i wmawiasz sobie, ze ty akurat jesteś tym inteligentnym, nieomylnym drogowym mędrcem. Wiadomo w jaki sposób media przedstawiają marki prestiżowe, które dla przeciętnego polaka są dostępne około po 15 latach od produkcji. Tylko czekają, aż taki pseudointeligent przeczyta, ze bmw sie rozbiło i wejdzie dop***lic wszystkim kierowcom tej marki. Nagonka trwa nadal, kto jest bystry ten wie

 4. 4
  +12
  ~ Radek
  Poniedziałek, 25.05

  BMW serii 5 jest nowoczesnym i bezpiecznym autem. Widać, że systemy i poduszki zadziałały i wszyscy przeżyli. Niestety małolat nie miał pokory do takiego auta i je rozje....ał.

 5. 5
  --2
  ~ 2 tygodnie do setki
  Poniedziałek, 25.05

  Komentarz Brajana 10/10, pozdrawiam

 6. 6
  +5
  ~ nie mistrz
  Poniedziałek, 25.05

  słabe kierowca latek 19 ma racje Janos wodę z mózgu.

 7. 7
  +6
  ~ Piotrrkk
  Wtorek, 26.05

  Sam mam e61, i powiem tak bmka czy mesiem to trzeba umiec jezdzic, to sa auta z napedem na tyl. A nie wszyscy umieja takim autem "jezdzic", nie pomoga najnowoczesniejsze systemy jesli sie nie wlaczy myslenia.

 8. 8
  --1
  ~ Piotrrkk
  Wtorek, 26.05

  Sam mam e61, i powiem tak bmka czy mesiem to trzeba umiec jezdzic, to sa auta z napedem na tyl. A nie wszyscy umieja takim autem "jezdzic", nie pomoga najnowoczesniejsze systemy jesli sie nie wlaczy myslenia.

 9. 9
  +2
  ~ włodek
  Wtorek, 26.05

  komentarz Brajana mi się spodobał. Nie dość że wielbiciel Bardzo Małych Wacków to jeszcze Brajan.

 10. 10
  +3
  ~ siępisze
  Wtorek, 26.05

  A może należy kochana władzuchno podjąć konkretne decyzje a nie tylko ubolewać ustami misiaczków nad brawurą kierowców. Może warto wycinać takich potencjalnych killerów już na etapie kursu na prawo jazdy. Odpowiedni fachowcy byliby w stanie stwierdzić czy kursant może mieć w przyszłości ciężką nogę i zadatki na pirata. Czy każdy zdrowy na ciele i umyśle ochotnik musi mieć prawo jazdy? Kandydat na pilota musi spełnić wiele wymogów i przejść wiele testów także psychologicznych i może być wycięty z dalszej rekrutacji jeżeli czegoś nie spełni. Jeżeli kursant zostanie wycięty i zaleceniem aby przyszedł ponownie np za 2 lub 3 lata a jazda bez uprawnień grozi np. karniakiem za usiłowanie zabójstwa to może być to dla wielu lekcja pokory.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.