Niedziela, 26.05.2024, Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Tragiczny wypadek pod Ostródą. Dwie osoby zginęły w wypadku autobusu szkolnego

24.09.2018, 10:43:53 Rozmiar tekstu: A A A
Tragiczny wypadek pod Ostródą. Dwie osoby zginęły w wypadku autobusu szkolnego

Do tragicznego zdarzenia doszło w powiecie ostródzkim, gdzie w wyniku zderzenia ciężarówki z autobusem przewożącym dzieci zginęły dwie osoby dorosłe, a siedmioro dzieci i kierowca ciężarówki trafili do szpitala.
 

Około godz. 7:30 na DK 16 w okolicy miejscowości Tyrowo w powiecie ostródzkim doszło do wypadku z udziałem autobusu przewożącego dzieci oraz samochodu ciężarowego. Niestety dwie osoby dorosłe zginęły na miejscu zdarzenia, a siedmioro dzieci i kierowca ciężarówki trafili do szpitala. Na miejscu pracują służby ratunkowe i policjanci, którzy szczegółowo wyjaśniać będą okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --5
  ~ Dlaczego
  Poniedziałek, 24.09

  Tablice z oznakowanie że przewożone da dzieci są za małe. Dlaczego za granicą są duże widoczne z daleka. na dodatek autobusy jadąc są uprzywilejowane a w Polsce kierowcy maja w d, że jadą dzieci. Chan za chamem a życie dzieci męska gdzieś.

 2. 2
  +13
  ~ @dlaczego
  Poniedziałek, 24.09

  Czyli w autokary bez oznaczenia ze przewozi dzieci mozna walic bez przeszkod? Walnij sie w leb, pajacu. Co to wogole za argumentacja?

 3. 3
  +3
  ~ Danny
  Poniedziałek, 24.09

  Ustawa z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym, Art. 57. Oznakowanie pojazdu przewożącego dzieci. Zainteresowani moga poczytac. Autokar byl oznaczony tak a nie inaczej, bo musial. Ale co to ma do wypadku? Nie znam kierowcy ktory przyjąłby że spowoduje wypadek tylko dlatego, że jakiś pojazd posiada lub nie, jakieś oznaczenia:)

 4. 4
  +6
  ~ rambo 11
  Poniedziałek, 24.09

  99% telefonik u kierowcy ciężarówki ich używanie jest gorsze niż jeden promil alkoholu, nikt z tym nic nie robi- dramat dla rodzin ofiar znałem kierowcę .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.6248180866241