Piątek, 24.05.2024, Imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Czołówka dwóch aut w Karczowiskach Górnych. ''To cud, że nikt nie zginął!''

17.07.2016, 07:45:28 Rozmiar tekstu: A A A
Czołówka dwóch aut w Karczowiskach Górnych. ''To cud, że nikt nie zginął!''
Fot. Ryszard Biel

Dzisiaj w godzinach rannych ( ok. 6 rano) doszło do czołówki dwóch aut w Karczowiskach Górnych tuż za Elblągiem. Kierowcy aut, volkswagena oraz forda, uczestniczący w wypadku zostali przetransportowani do szpitala. To cud , że nikt nie zginął, mówili na miejscu ratownicy. Droga w kierunku Malborka jest zablokowana

 

Jak się dowiedzieliśmy, z niewyjaśnionych do tej pory przyczyn, do czołowego zderzenia doszło na łuku drogi tuż za Elblagiem w Karczowiskach Górnych. Obaj kierowcy 60-letni mężczyzna kierujący volkswagenem oraz 30-letni kierowca forda po zderzeniu zostali zakleszczeni w swoich samochodach. Po interwencji służb ratowniczych straży pożarnych i zastosowaniu urzadzeń hydraulicznych, zostali wydobyci z aut i przewiezieni do szpitala. Obaj nie stracili przytomności. Policja potwierdziła, że kierowcy byli trzeźwi.

Jak poinformował na miejscu naszego fotoreportera pasażer jadący volkswagenem, od strony Malborka ze znaczną prędkością jechał ford, który został wyrzucony na łuku drogi i zderzył się czołowo z ich autem.  Barierka ochronna uniemożliwiła nam ucieczkę z drogi.

Policyjne dochodzenie wskaże kto zawinił w wypadku. Żaden z kierowców nie wziął na siebie odpowiedzialności za spowodowanie wypadku.

Droga do Malborka jest zablokowana i może to potrwać do godziny 9.00.

 

 

Aktualizacja

Droga w kierunku Malborka jest już przejezdna

 

                                                                                                                                                                                    GM

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Czołówka w Karczowiskach Górnych ( zdjęć 14 )
Dodano: 2016-07-17 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (13)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +14
  ~ jbvrcrxecvy
  Niedziela, 17.07

  Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby na takiej drodze pędzić.I znowu cierpią niewinni ludzie, bo 30latek zapomniał, że na drodze trzeba myśleć.Takim ludziom zabierać powinni prawo jazdy.

 2. 2
  +8
  ~ Dex
  Niedziela, 17.07

  Może NEBraska? Chryste ludzie opamiętajcie się z tą szaleńczą jazdą wszędzie gdzie popadnie! Siebie zabijajcie ale QWA porządnych ludzi zostawcie w spokoju!!!!! :-(

 3. 3
  +14
  ~ M.
  Niedziela, 17.07

  @~ jbvrcrxecvy - w Krynicy babsztyl bez prawa jazdy wjechał w bar. Co Ci po zabieraniu prawka? Tacy debile powinni być utylizowani. Mandaty za przekroczenie prędkowści powinny być takie jak np. w Norwegii - 30 km. za szybko - 5 000 zł. z portfela. Nie zaplacisz - do ***la. Zapłacisz raz, drugi raz weźmiesz kredyt na mandat, od tej pory nie przekroczysz prędkości nawet o 1 km.

 4. 4
  +1
  ~ joe
  Niedziela, 17.07

  "Barierka ochronna uniemożliwiła nam ucieczkę z drogi" kolejny przykład jak się buduje drogi, na szczęście skończyło się tylko na rozwalonych autach

 5. 5
  +2
  ~ Biznesik
  Niedziela, 17.07

  Krokuć już zaciera ręce

 6. 6
  +7
  ~ ???!!
  Niedziela, 17.07

  " Żaden z kierowców nie wziął na siebie odpowiedzialności za spowodowanie wypadku." przecież wiadomo Kto , na co liczy ?? Nie dość , że pirat drogowy to jeszcze najzwyklejszy tchórz .

 7. 7
  +1
  ~ JASNOWIDZ
  Niedziela, 17.07

  Na tak niebezpiecznych drogach mają być stosowane garby i wisząca pała .

 8. 8
  +2
  ~ ww1
  Niedziela, 17.07

  Szmaciarz głupa udaje, albo nim jest. Na zdjęciach widać, kto jest winny - vw na na barierce swojego pobocza, a ford na środku drogi.

 9. 9
  +3
  ~ po wypadku
  Poniedziałek, 18.07

  Już za chwilę, firmy ubezpieczeniowe wskażą pośrednika , który z chęcią te auta odkupi. Za miesiąc czasu pojawią się ogłoszenia - sprzedam samochód bezwypadkowy. Niestety tak się dzieje w naszym kraju - mój samochód, który uległ wypadkowi, PZU określiło jako szkodę całkowitą (uderzone z tyłu i z przodu) jednocześnie wskazując pośrednika, który te auto odkupi. Po miesiącu zadzwonił do mnie nowy właściciel pytając o historię pojazdu !

 10. 10
  0
  ~ koko
  Środa, 20.07

  Jeśli szkoda została zakwalifikowana jako całkowita przez ubezpieczyciela to jednocześnie takie auto powinno obowiązkowo trafić do stacji recyklingu a nr VIN wykreslony z ewidencji pojazdów ..

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1944668292999