Piątek, 24.05.2024, Imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Nowina: wypadek na S7. Ciężarówka zahaczyła o stojącą na poboczu osobówkę. Jedna osoba ranna

29.06.2016, 10:37:50 Rozmiar tekstu: A A A
Nowina: wypadek na S7. Ciężarówka zahaczyła o stojącą na poboczu osobówkę. Jedna osoba ranna
fot. Witold Sadowski

Policjanci z elbląskiej drogówki wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do jakiego doszło dziś (29 czerwca) przed godz. 10 na drodze S7 na wysokości miejscowości Nowina. Na pasie ruchu w kierunku Warszawy pojazd ciężarowy po zahaczeniu o stojące na poboczu auto osobowe uderzył w bariery energochłonne i zawisł nad poboczem. Jedna poszkodowana osoba została przetransportowana do szpitala. Ruch w rejonie zdarzenia do czasu usunięcia ciężarówki z naczepą jest utrudniony i w kierunku Warszawy odbywa się jednym pasem.

 

Z wstępnych informacji pracujących na miejscu wypadku policjantów wynika, że 42-letnia kierująca pojazdem hyundai zatrzymała się na poboczu drogi S7 po przebiciu opony w celu wymiany uszkodzonego koła. Gdy znajdowała się w swoim aucie, na miejscu kierowcy, jej pojazd został zahaczony przez jadącą w kerunku Warszawy ciężarówkę renault z naczepą, którą kierował 25-letni mężczyzna. Zestaw ciężarowy ocierając się z dużą siłą o osobówkę zerwał z niej sporą część blach poszycia zewnętrznego i docisnął hyundaia do bariery energochłonnej. Następnie renault z naczepą wpadł na bariery energochłonne i zatrzymał się zawisając nad poboczem.

 

Świadkowie wezwali na pomoc służby ratunkowe i policję. Pierwszej pomocy poszkodowanej kobiecie z osobówki udzielili przejeżdżający chwilę po wypadku funkcjonariusze żandarmerii wojskowej, następnie przekazali ją pod opiekę strażaków, którzy wydostali ją na zewnątrz pojazdu, gdzie po chwili zajęły się nią służby medyczne. Ranna kierująca została przetransportowana ambulansem ZRM do szpitala. W początkowej fazie akcji ratunkowej brali udział też pracownicy GDDKiA. Świadkowie mówili nam o ogromnej chmurze pyłu, jaka powstała w momencie zdarzenia.

 

Droga S7 w kierunku Warszawy przez kilkanaście minut była całkowicie zablokowana. Następnie ruch w stronę stolicy został puszczony jednym pasem. Trwa oczekiwanie na przyjazd pojazdów specjalistycznych, które wyciągną z pochyłego pobocza ciężarówkę z naczepą.

Witold Sadowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 3

%100.0 %0.0


Galeria / Nowina: wypadek na S7. Ciężarówka zahaczyła o stojącą na poboczu osobówkę ( zdjęć 20 )
Dodano: 2016-06-29 | fot. Witold Sadowski
0

Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ mmm
  Środa, 29.06

  . ladnie mu blachy z drzwi posciagal. ale ze poduszki nie wystrzelily ?? zadna kurtyna?

 2. 2
  0
  ~ Uwazny
  Środa, 29.06

  Nie ma wymiany opon na trasie szybkiego ruchu , dzwoni się po pomoc drogowa z pobocza , cale szczęście ze się jej nic nie stało.

 3. 3
  --2
  ~ dealer
  Czwartek, 30.06

  Sprzedam Hyundai bezwypadkowy ,Niemiec trzymał pod kocem, płakał jak sprzedawał

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3635380268097