Poniedziałek, 6.07.2020, Imieniny: Łucja, Dominika, Teresa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Wypadek w Nowym Dworze Elbląskim. Kierująca przetransportowana do szpitala

18.10.2015, 18:58:09 Rozmiar tekstu: A A A
Wypadek w Nowym Dworze Elbląskim. Kierująca przetransportowana do szpitala
fot. Witold Sadowski

Złe warunki atmosferyczne i nadmierna prędkość to prawdopodobne przyczyny wypadku, do jakiego doszło dziś (18 października) około godz. 17.25 na 378. kilometrze drogi krajowej nr 22 w miejscowości Nowy Dwór Elbląski. Auto osobowe kierowane przez kobietę wpadło w poślizg, w wyniku czego wylądowało w przydrożnym rowie. Kierująca została zabrana ambulansem ZRM do szpitala. Ruch w rejonie wypadku przez około godzinę był całkowicie wstrzymany, następnie odbywał się wahadłowo.

 

Jak nam powiedzieli pracujący na miejscu wypadku policjanci, 31-letnia kierująca fordem fusion podróżowała sama i jechała drogą krajową nr 22 w kierunku Starego Pola. Na 378. kilometrze, w Nowym Dworze Elbląskim, w czasie padającego deszczu, na śliskiej nawierzchni jezdni, po wyjściu z łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem. Ford wpadł w poślizg i po pokonaniu przeciwległego pasa ruchu wleciał do przydrożnego rowu z impetem uderzając w skarpę i narożnik ogrodzenia jednego z godpodarstw domowych. Prawdopodobną przyczyną tego zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze przez 31-latkę.

 

Na miejsce wezwano służby ratunkowe i policję. Kierująca została przetransportowana przez służby medyczne do szpitala na badania. Strażacy z OSP Jegłownik i JRG2 Elbląg zabezpieczyli miejsce wypadku i kierowali wahadłowo ruchem pojazdów. Początkowo, przez około godzinę, na czas pracy służb ratunkowych i policji, ruch w rejonie zdarzenia był całkowicie wstrzymany. Na drodze nr 22 tworzyły się korki. 31-latka była trzeźwa. Policyjne postępowanie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Witold Sadowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 3

%100.0 %0.0


Galeria / Wypadek w Nowym Dworze Elbląskim. Kierująca przetransportowana do szpitala ( zdjęć 15 )
Dodano: 2015-10-18 | fot. Witold Sadowski
0

Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ nwo
  Poniedziałek, 19.10

  zacznie się dopiero selekcja naturalna, trochę deszczu, mgiełki i zacznie się oddzielenie kierowców od "kierowców".

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.