Poniedziałek, 21.09.2020, Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Klauny przejdą ulicami Elbląga!

27.11.2009, 00:43:42 Rozmiar tekstu: A A A
Klauny przejdą ulicami Elbląga!

Parada klaunów, gry, zabawy i konkursy, a także pierwsze ujęcia do filmu dotyczącego Praw Dziecka, kręconego do konkursu pn. ,,Prawa Dziecka - oczami dziecka'', organizowanego przez UNICEF i Stowarzyszenie Filmowców Polskich. Wszystko to będzie miało miejsce w najbliższy wtorek.

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 – Gimnazjum nr 3 przy ul. Królewieckiej 42 w Elblągu bierze udział w projekcie Urzędu Miejskiego w Elblągu ,,Mój wybór moje życie’’ Jest to program profilaktyczny skierowany do uczniów elbląskich szkół podstawowych i gimnazjalnych współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Grupa uczniów z Gimnazjum nr 3 pod opieką Ireny Adamiak – aktorki Teatru im. A. Sewruka w Elblągu i pedagoga  Krystyny Piotrowskiej przygotowuje się do ,,Parady Klaunów’’ w której spróbuje zmierzyć się z tak trudnym zadaniem jakim jest dawanie radości innym. W tym celu z inicjatywy młodzieży uczestniczącej w programie ,,Mój wybór – moje życie’’ została zorganizowana przez nią zbiórka ,,Coś słodkiego od każdego’’ na rzecz dzieci i młodzieży z Domu Dziecka  w Elblągu.

W dniu 24. listopada 2009 r. odbyły się warsztaty przygotowujące uczniów do zorganizowania zabawy prowadzonej przez Klaunów dla podopiecznych Domu Dziecka w Elblągu na ul. Chrobrego.

W dniu  01. 12. 2009 r. po godzinnych warsztatach charakteryzacji, ,,Parada Klaunów’’ przejdzie – przez ulice Elbląga i skieruje swe kroki do Domu Dziecka. Parada wyruszy około godziny 16.00 z Gimnazjum nr 3 i przejdzie ulicą  Nowowiejską, Agrykola, na Chrobrego 4 do Domu Dziecka.

Tam młodzież poprowadzi zabawy  i konkursy dla swoich kolegów z Domu Dziecka. Do parady klaunów zaproszeni też zostali najstarsi podopieczni Domu Dziecka, którzy wezmą udział w krótkim kursie charakteryzacji i w Paradzie Klaunów, po czym wykorzystają nabyte umiejętności, charakteryzując w trakcie gier i zabaw swoich najmłodszych kolegów i koleżanki.

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 2 )


Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ lekarz pediatra
  Piątek, 27.11

  A/H1N1!!! Zabronić tej imprezy!!!

 2. 2
  0
  ~ Arti
  Piątek, 27.11

  wystarczy jak się przejdą ulicami nasi rządzący i będzie to najprawdziwsza parada klaunów

 3. 3
  0
  ~ hnj
  Piątek, 27.11

  Jak widzę takiego błazna to mam tylko ochotę przywalić mu w ten czerwony nos :P

 4. 4
  0
  ~ nie klaun
  Piątek, 27.11

  klauny juz chodza ulicami elblaga

 5. 5
  0
  ~ wrrrrrrrrrrr
  Sobota, 28.11

  nienawidzę klaunów

 6. 6
  0
  ~ M.B. Rodoć
  Niedziela, 29.11

  ,,Naiwny pajac!...płacze i narzeka, Że w ciężkiej trosce o chleb dla rodziny, On, który ceni swą godność człowieka, Musi błazeńskie czynić pantomimy!

 7. 7
  0
  ~ M.B.Rodoć
  Niedziela, 29.11

  ,,Naiwny pajac!...płacze i narzeka, Że w ciężkiej trosce o chleb dla rodziny, On, który ceni swą godność człowieka, Musi błazeńskie czynić pantomimy! Naiwny pajac!...Twoja smutna praca,Bracie, tak bardzo niechaj cię nie boli Bo gdy ty z musu udajesz pajaca,Patrz, na pajaców - krocie z własnej woli.''

 8. 8
  0
  ~ Smutny Pajac
  Niedziela, 29.11

  Piękna akcja! szkoda, że nikt z komentujących nie zrozumiałco jest ideą tej akcji; Radość, którą jedne Smutne dzieci chcą dać innym Smutnym dzieciom.

 9. 9
  0
  ~ po_prostu
  Niedziela, 29.11

  Nadal nienawidzę klaunów

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.