Piątek, 12.04.2024, Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Nie popali sobie

18.06.2009, 08:45:07 Rozmiar tekstu: A A A
Nie popali sobie

Młody mieszkaniec Braniewa odpowie przed sądem za posiadanie środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Braniewscy kryminalni znaleźli wczoraj w mieszkaniu 20 – letniego mieszkańca Braniewa środki odurzające oraz „fajkę” do palenia marihuany. Młody mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Policjanci trafili na narkotyk podczas przeszukania mieszkania braniewianina. Susz roślinny zawinięty był  w dwa skrawki gazety, „fajka” nie była zbytnio ukryta, leżała za fotelem.

W dniu dzisiejszym 20 – latkowi przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających w postaci marihuany, do którego przyznał się. Za to przestępstwo grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
 

Mars

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Andrzej Olszewski www.wolnekonopie.pl
  Czwartek, 18.06

  i co teraz? przez 3 lata zamiast pracować, koleś będzie siedział w pace a my go będziemy utrzymywać? W krajach trochę bardziej cywilizowanych policja już nikogo nie aresztuje za posiadanie nieznacznych ilości marihuany (w zależności od kraju od 4 g. do 1500 g.). Niestety u nas jest inaczej: policja zamiast ścigać PRAWDZIWYCH PRZESTĘPCÓW (tacy, którzy robią krzywdę normalnym ludziom), woli zatrzymywać spokojnych palaczy "trawki" zawsze to dodatkowe punkty na konto mundurowego. Wiadomo ścigając PRAWDZIWEGO PRZESTĘPCĘ pan POLICJANT naraża się na niebezpieczeństwo. Chwała Wszystkim Dzielnym Policjanotom

 2. 2
  0
  ~ oko
  Czwartek, 18.06

  CHWD - ale nie P CHWD - broń Boże nie P

 3. 3
  0
  ~ ja.
  Czwartek, 18.06

  Kolejny 'przestępca' w policyjnych statystykach, brawo! 3 lata za dymek. Absurd.

 4. 4
  0
  ~ emsi
  Czwartek, 18.06

  jaki jest sens wsadzania do więzienia za niewinność ? ZMIEŃMY PRAWO PROSZE

 5. 5
  0
  ~ PiT
  Czwartek, 18.06

  Winić nie należy policji, ale zacnych ustawodawców. Ciemnogród. Do tego legalizacja i opodatkowanie oczywiście zasiliłyby znacznie budżet naszego cudownego kraju, ale z racji tego że dadzą po kieszeni tym którzy się zajmują obrotem MJ teraz, raczej nie ma co na nią liczyć. W końcu władza też musi z czegoś żyć. Gdyby doszło do referendum w tej sprawie to bankowo w odpowiednich mediach znalazłaby się poważna anty-propaganda. Jakoś 4 razy silniejsza niż jest teraz. Ehhh.... jeszcze raz - ciemnogród.

 6. 6
  0
  ~ twd
  Czwartek, 18.06

  SUPER TERAZ CZUJĘ SIĘ BEZPIECZNIEJSZY NA ULICY DZIĘKI NASZEJ MĘŻNEJ POLICJI! tak, to ironia.

 7. 7
  0
  ~ Lukasz
  Czwartek, 18.06

  Skąd wiedzieli które mieszkanie mają przeszukać ? Bo jeśli to było ich "widzimisię" bez konkretnego uzasadnienia, to odpowiedzialni powinni odpowiadać co najmniej dyscyplinarnie za naruszenie praw konstytucyjnych, a sąd powinien (zakładając że gość nie udzielał nikomu, nie sprzedawał) uznać to za niską szkodliwość społeczną !!!

 8. 8
  0
  ~ faja
  Czwartek, 18.06

  ahahahahahahhahahahah na legalu można było kupic taką faje na rechniewskiego hahahahahahahahahahh

 9. 9
  0
  ~ Załoga 13 posterunku
  Czwartek, 18.06

  piosenek kilka o policji i zielonej prohibicji: http://www.megaupload.com/?d=YIF214EZ

 10. 10
  0
  ~ majkac
  Czwartek, 18.06

  gratulujemy kolejnego "sukcesu" policji!!!! złapali w końcu groźnego przestępce. konsekwencje będą tego takie że chłopak prawdopodobnie się powiesi w celi bo nie będzie w stanie poradzić sobie z warunkami w kiciu albo wyjdzie jako prawdziwy bandzior i zabije kogoś

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0872421264648