Sobota, 20.08.2022, Imieniny: Sabina, Sobieslaw, Bernard
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SONDY

Jak licealiści opisują wymarzone Walentynki? " To w zasadzie nic specjalnego: spacer, kolacja, może kino"

14.02.2022, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Jak licealiści opisują wymarzone Walentynki? " To w zasadzie nic specjalnego: spacer, kolacja, może kino"
Fot. pexels.com/@olly /@tima-miroshnichenko

Wiktoria Siwko i Zofia Semki, uczennice klasy I d, I Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu, zapytały swoich rówieśników,  jak wyglądałyby ich wymarzone Walentynki.


Kilka licealistek podkreśliło, że Walentynki można świętować w gronie przyjaciół. - Zacznijmy od tego, że Walentynek nie trzeba spędzać z osobą, którą się kocha. Można ten dzień spędzić również z przyjaciółmi, ponieważ moim zdaniem w Walentynkach nie chodzi tylko o okazywanie miłości swojej drugiej połówce, lecz także miłości przyjacielskiej. Chętnie wybrałabym się do kawiarni i spędziła tam razem czas jedząc jakieś ciasto lub pijąc kawę. Później moglibyśmy pójść na spacer. Myślę, że takie są moje wymarzone Walentynki - mówiła Kinga.

- Nie mam drugiej połówki, więc najchętniej spędziłabym Walentynki w towarzystwie kuzynek, a jeżeli nie udałoby się nam spotkać to po prostu chciałabym odpocząć przy oglądaniu serialu - stwierdziła Julia.


Natomiast pomysły na wspólne świętowanie Walentynek  z drugą połówką były raczej niewygórowane. - Nie chciałabym Walentynek „jak z bajki”. Dla mnie ważne jest spędzenie czasu z ukochaną osobą. Wystarczy mi zwykły spacer z człowiekiem, którego kocham - zaznaczyła  Julia.

 

Moje wymarzone Walentynki to w zasadzie nic specjalnego. Chciałabym pójść z moją drugą połówką do restauracji, na spacer do parku i może do kina

- przyznała Weronika.

 

- Wymarzone Walentynki? Ucieszyłabym się gdyby chłopak przyjechał po mnie i zabrał mnie gdzieś w ramach niespodzianki. Byłoby mi też miło gdybyśmy poszli do niego i po prostu razem spędzili dzień np. gotując sobie wspólnie kolacje - opowiedziała Wiktoria.

- Moje wymarzone Walentynki to spotkanie z chłopakiem. Obejrzelibyśmy wspólnie jakiś film. Najlepiej horror. Chciałabym również zatańczyć z nim poloneza lub walca angielskiego oraz upiec ciasteczka - wymieniała  Alicja.


- Aktualnie nie mam swojej Walentynki, ale gdybym miał to myślę, że poszedłbym na spacer, a następnie na jakąś kolacje oraz kupiłbym tej osobie kwiaty - zapewniał Mateusz.

- Spotkałabym się z chłopakiem lub przyjaciółką, obejrzałabym z nimi film, zrobiła razem popcorn, zamówiła pizze lub po prostu odpoczęłabym leżąc w łóżku. Myślę, że dobrym pomysłem mogłoby być też pójście do kawiarni- powiedziała  Pola.
 

Niektóre uczennice miały oryginalne pomysły.

Kocham zwierzęta, więc myślę, że wizyta w kociej kawiarni byłaby idealna. Nawet jeżeli miałabym być tam sama czy z przyjaciółką zamiast drugiej połówki

- podkreśliła Martyna.

- Wymarzone Walentynki? To co najważniejsze to, że nie chciałabym spędzić ich w domu. Zależy mi na tym, aby wyjść na powietrze i pooddychać. Dzień Zakochanych pragnęłabym spędzić w nadzwyczajnie atrakcyjnym miejscu, czyli w Japonii. Nie mam swojego faworyta wśród tych wszystkich miast mieszczących się tam, lecz wiem napewno, że przy tej okazji muszą pojawić się drzewa kwitnącej wiśni. Jeśli chodzi o jedzenie, podejrzewam, że restauracja z widokiem na nowoczesne budynki byłaby jedną z najlepszych decyzji. Zamiast bukietu kwiatów wolałabym słodycze, które na pewno nie zwiędną w krótkim czasie i będą lepszą opcją. To tyle z moich perfekcyjnych Walentynek. Mam nadzieję, że kiedyś dojdą one do skutku i zapamiętam je do końca życia - dodała Amelia.

 

 

opr.

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2136609554291