Czwartek, 20.06.2024, Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SONDY

Czy dziś elblążanie "pączkują"?

08.02.2018, 13:05:53 Rozmiar tekstu: A A A
Czy dziś elblążanie "pączkują"?
Fot. Ryszard Biel

Choć nie każdy chce porzucać swoje dietetyczne zobowiązania, dziś można pozwolić sobie na więcej. Jak Tłusty Czwartek spędzają elblążanie?Katarzyna Baran, sprzedawca


Na pączka na pewno sobie pozwolę, ale dietę będę trzymać dalej. Zjadłam dziś dwa pączki i na tym koniec. Kiedyś zjadłam nawet sześć pączków w ciągu dnia!


Joanna Fedyna, nauczycielka


Razem z dziećmi "pączkowaliśmy" na lekcji w klasie. Pozwoliliśmy sobie na dość dużo kalorii. Ale pysznych kalorii! Myślę, że w domu spróbuję jeszcze zjeść może jeden albo dwa.
 Anna, rodzic


Mój plan na dzisiejszy dzień to zjedzenie pączka z dziećmi w klasie, co mam już za sobą. Później idę na zajęcia taneczne, a po zajęciach na pewno powrócę do pączków. Co roku jem około dwa, trzy pączki w tym dniu, którym trudno się oprzeć.

 


Lili, uczestniczka Uniwersytetu III Wieku


Dzisiejszy czas spędzam, tradycyjnie smakując symbolicznego pączka. Na więcej nie mogę sobie pozwolić.

 

 

Barbara Jeziorska, emerytka


Dziś zapraszam do siebie koleżanki, przyjdą dzieci i będziemy jeść pączki. Na razie mam za sobą jednego pączka. Jestem tego zdania, aby w tym dniu można było sobie pozwolić na coś słodkiego.

 

 

Aleksandra Zubek, emerytka


Dzień rozpoczęłam od gimnastyki, a po zajęciach przyszłam na pączka. I zamierzam dalej "pączkować". Dużo nie zjem pączków, ale zakładam, że do pięciu na pewno.

 


Zofia Zawadzka, była nauczycielka


Na początek gimnastyka, a później zaplanowany wcześniej pączek. A potem na pewno będą dalsze pączki. Wrócę do domu, zjem pączka z mężem, a później znów z koleżankami spotkam się "na pączka". Nie za dużo, ale troszeczkę.

 

 

Jarosław Król, bankowiec


Jak na wczesną porę, zjedzonych pączków na razie mam zero. Przypuszczam, że zjem około trzy lub cztery albo pięć, bo jak podróżuje się po klientach, to nie ma się za dużo czasu na jedzenie. Uprawiam sport, więc wszystko zostanie spalone.

 


Bogusław Mikulski, psychoterapeuta


Mam już dwa pączki za sobą, a w tej chwili mam pełną siatkę pączków ze sobą do pracy. Jestem tego zdania, że każda okazja i każda tradycja warta jest kultywowania. W ubiegłym roku zjadłem dziewiętnaście pączków.

 

 

Jakub Ibrahim, uczeń


Dopiero będę jeść pierwszego pączka, ale nie wiem, ile czeka na mnie w domu smakołyków. Ten dzień jest dla mnie bardziej "luźny", nie zamierzam się ograniczać.

 

Rozmawiała Justyna Grzesiowska

Oceń tekst:

Ocen: 8

%87.5 %12.5


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Hans Kloss
  Czwartek, 08.02

  Ola Zubek... herzlich willkommen II LO, chyba pierwsze pietro, ten sweter i kozaki... i nic ze mierny z niemieckiego. Ale to byly piekne lata dziewiecdziesiate :D Nic sie nie nauczylem, ale sentyment potezny Pozdrawiam

 2. 2
  +1
  ~ Pablo
  Czwartek, 08.02

  O to to Hansie Klosie... Dołączam się do pozdrowień dla Pani Aleksandry ... Eh ten piękny okres z j.niemieckim pod wodzą Pani AZ :)

 3. 3
  0
  ~ Ania
  Czwartek, 08.02

  A mój komentarz o profesjonalnym dziennikarzu został usunięty...jak to robił reporaz i zle dopasowal zdjecia, jaki wstyd

 4. 4
  0
  ~ ja
  Czwartek, 08.02

  Aniu nie ma się czym chwalić...nauczycielka rodzicem, nazwisko z błędem...może dlatego nie ma komentarza.

 5. 5
  0
  ~ tomek-boy
  Piątek, 09.02

  ładniutki ten Ibrahimek, apetyczny, mniam, mniam

 6. 6
  +1
  ~ Kaligula
  Piątek, 09.02

  Trzeba jeszcze wiedzieć czym jest reportaż, a czym sonda, Szanowna Pani Aniu. Z uzupełnioną wiedzą i większym szacunkiem do samej siebie, komentarz byłby bardziej konstruktywny. Dość już tej elbląskiej kompromitacji, Droga Pani Hejterko.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.91560196876526