Wtorek, 22.09.2020, Imieniny: Tomasz, Maurycy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SONDY

Czego elblążanki życzą chłopakom z okazji ich święta? Zobacz wyniki naszej sondy

30.09.2016, 10:00:38 Rozmiar tekstu: A A A
Czego elblążanki życzą chłopakom z okazji ich święta? Zobacz wyniki naszej sondy

Dziś, 30 września - obchodzimy Dzień Chłopaka! Co szykują na ten wyjątkowy czas Elblążanki? Czego życzą wszystkim chłopakom? Postanowiliśmy to sprawdzić.
"Myślę, że z okazji dnia chłopaka będzie jakaś dobra kolacja, dobre ciacho. Chłopakom życzę Wszystkiego najlepszego."
"Dzień Chłopaka spędzam na razie w domu, bo chłopak jest chory, ale mimo to chyba się wybierzemy do restauracji.
Życzę chłopakom dużo zdrówka, szczęścia, miłości i spełnienia marzeń".

"Dzień Chłopaka spędzam z mężem. Na wieczór planuję kolację ze świecami. Jakaś mała niespodzianka będzie. Mam nadzieję, że mąż się ucieszy. Wszystkim Chłopakom z Elbląga, życzę wszystkiego najlepszego, żeby znaleźli tą jedyną kobietę, swoją wymarzoną.""Ja wysłałam swojemu chłopakowi kartkę, niestety nie możemy spędzić tego dnia razem, ponieważ on mieszka daleko – w  Katowicach. Życzę Wszystkim chłopakom z Elbląga, miłego celebrowania tego dnia!""Ja osobiście będę wtedy w szkole. Organizujemy wraz z żeńską częścią klasy Dzień Chłopaka dla naszych kolegów. Miejmy nadzieję, że niespodzianka się uda, a prezenty przypadną im do gustu. Życzę wszystkim chłopakom zdrowia, szczęścia i powodzenia u kobiet.""My również spędzamy Dzień Chłopaka w szkole. Mamy przygotowane prezenty dla naszych kolegów, niestety nie możemy zdradzić co to za podarunki, bo ma być to niespodzianka. Mamy nadzieję, że ten śmieszny prezent im się spodoba."

"Życzymy wszystkim chłopakom wszystkiego najlepszego!"
"W Dzień Chłopaka pracuję. Po pracy razem z synem idę do znajomych. Razem z koleżankami zaplanowałyśmy naszym synom małą imprezę. Życzę wszystkim chłopakom w wieku mojego syna, najlepszych wyników w nauce, powodzenia u dziewczyn i przede wszystkim zdrówka.""Dzień Chłopaka spędzę z koleżankami – bez mężczyzn, przynajmniej na razie.""Życzymy chłopakom z Elbląga, aby byli uprzejmi, zawsze szczęśliwi i pełni miłości."A my, życzymy całej męskiej populacji, aby spędzili ten dzień przy najbliższej swojemu sercu osobie, w przyjemnej atmosferze.

 

Dominika Pięta

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ olka
  Piątek, 30.09

  a ja życzę więcej radości z życia ;)

 2. 2
  +3
  ~ w58
  Piątek, 30.09

  ..mój Pan..niech .świętuje sam!! bo..dzień kobiet...to dla niego święto komunistyczne( a g.....o prawda, bo wywodzi się z Stanów)...a walentyki...to u niego..głupie święto z ..zachodu..

 3. 3
  --1
  ~ Chłop
  Sobota, 01.10

  w58 - żenada stara zgorzkniała kobieto! Czasami z szacunku dla siebie warto nie zabierać głosu. Szczególnie jak sie nie ma nic mądrego do powiedzenia. Wszystkiego najlepszego Panowie!

 4. 4
  +1
  ~ Przesyłam serdeczności
  Sobota, 01.10

  do w58 - a czy ten Pan ma imię na literkę "W"? .bo ten też nie uznaje naszych świąt. Szkoda mi pomimo wszystko takich mężczyzn Mężczyzn? czy to na pewno mężczyźni?

 5. 5
  +1
  ~ W58
  Niedziela, 02.10

  Do chłop..ja ci wieku nie wypominam i stara i zgorzkniała nie jestem,jeśli ktoś nie ma klasy,to już jej mieć nie będzie panie chłopie...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.