Poniedziałek, 21.09.2020, Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SONDY

Dziś Lany Poniedziałek. Jak młodzi elblążanie spędzą ten dzień?

28.03.2016, 07:00:39 Rozmiar tekstu: A A A
Dziś Lany Poniedziałek. Jak młodzi elblążanie spędzą ten dzień?
Dzisiaj Śmigus Dyngus. Wiele osób obchodzi ten dzień, jednak nie wszyscy są zwolennikami mokrych ubrań czy włosów. Zapytaliśmy elblążan, jak planują spędzić ten dzień.

Kacper

Obecnie nie obchodzę lanego poniedziałku, robiłem to kiedy byłem małym chłopcem. Teraz nie rajcują mnie mokre ciuchy i gorączka drugiego dnia. Czy boję się tego dnia wychodzić z domu? Raczej nie, moi znajomi podobnie jak ja traktują ten dzień jak każdy inny.
 


 

 

Bartek
Obchodzę lany poniedziałek. U mnie w domu od rana każdy oblewa się wodą, bardzo lubię ten dzień, jednak nie boję się wchodzić tego dnia, najwyżej zostanę oblany. 

 

Wojtek
Tak, obchodzę lany poniedziałek. Wraz ze znajomymi wychodzę na ulicę z balonami pełnymi wody lub z pistoletami na wodę i oblewamy innych ludzi, oczywiście nie wszystkich, bo wiadomo, że nie każdy obchodzi to święto. Uważamy, żeby oblać odpowiednie osoby. Strach przed innymi oczywiście towarzyszy, ale to cześć zabawy więc adrenalina najbardziej wskazana. Dziękuję za uwagę, pozdrawiam.

 

 Dominik

Nie obchodzę lanego poniedziałku, czasami tylko w domu ktoś mnie obleje, nie boje się wychodzić tego dnia na dwór.

 


Dominik

Tak, obchodzę lany poniedziałek. Wraz ze znajomymi wychodzę na dwór i szukamy ofiar do oblania, oczywiście u mnie w domu kto ostatni wstanie ma zdecydowanie najgorzej, wiadomo dlaczego.

 

 

 Kuba


Teraz nie obchodzę lanego poniedziałku, kiedy byłem mały, był to jeden z moich ulubionych dni, niestety tak teraz nie jest.
 


 

 

Maciek
Nie obchodzę lanego poniedziałku, ponieważ jeśli kogoś oblejesz od razu się denerwuje, co więcej większość ludzi uważa, że lany poniedziałek jest bezsensu, bo tylko się leje wodą. Nie oblewam innych ludzi i nie boje się wychodzić tego dnia z domu, bo mało dorosłych, jak i dzieci biega z pistoletem na wodę lub wiadrem z wodą. 

Bartosz
Z lanym poniedziałkiem jest różnie, czasami mam ochotę wyjść i oblewać się wodą, a czasami nie. Tego dnia nie boję się wychodzić z domu, u nas mało osób oblewa się wodą.

  

 


Rozmawiała: Karolina Orłowska

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.