Wtorek, 29.09.2020, Imieniny: Michalina, Michal, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SONDY

Zakończenie roku szkolnego w ZSO nr 2. Jak uczniowie oceniają swoje wyniki i jak spędzą wakacje?

26.06.2015, 11:01:23 Rozmiar tekstu: A A A
Zakończenie roku szkolnego w ZSO nr 2. Jak uczniowie oceniają swoje wyniki i jak spędzą wakacje?
fot. Adrian Sajko

Dziś długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów dzień – zakończenie roku szkolnego. Z tej okazji gościliśmy w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 przy ul. Królewieckiej. W naszej sondzie zapytaliśmy uczniów o to, jak oceniają miniony rok szkolny i swoje wyniki oraz jakie mają plany na wakacje?Krystian:
W minionym roku szkolnym wydarzyło się wiele ciekawych rzeczy. Udało mi się poprawić swoje wyniki. Jestem zadowolony ze swojej średniej ocen. Mam nadzieję, że podczas wakacji znajdę jakąś pracę dorywczą. Jeżeli nie to zostanę w Elblągu.


Adam: Ten rok był bardzo ciekawy. Miałem dużo wykładów związanych z profilem. Dzięki temu poznałem wielu ciekawych ludzi. Wszystko zakończyło się żaglami, z których niedawno wróciłem. Przy tej okazji chciałbym pozdrowić naszego opiekuna pana Sulkowskiego, za bardzo fajną wycieczkę i wzorową organizację. W wakacje planuję podjąć pierwszą pracę. Dziś po zakończeniu roku szkolnego wyjeżdżam wraz z kolegami, żeby zdobyć trochę doświadczenia i zarobić na przyszłość.


Filip: Rok szkolny minął mi szybko, o wiele za szybko. Jestem mimo to zadowolony z siebie. Oceny mnie satysfakcjonują. W wakacje chcę się pouczyć do matury, może trochę popracować oraz odpocząć.


Jędruś: Rok szkolny minął mi bardzo dobrze. Zakończyłem go z wyjątkowo dobrą jak na moje wyniki edukacyjne średnią. Obecny rok uważam więc za naprawdę udany. Plany na wakacje to bardzo ciężka praca, bowiem już za dwie godziny wyjeżdżamy z kolegą kręcić tzw. kebaby do Krynicy Morskiej na dwa miesiące.


Ola: Ten rok minął mi bardzo miło. Spędziłam fajne chwile z przyjaciółmi. Dużo się nauczyłam. Wyniki są bardzo dobre. W mojej klasie dużo osób zdobyło czerwony pasek i ma dobre oceny. Wakacje będę dopiero planować. Ogólnie to wyjeżdżam tylko na tydzień nad jezioro, a poza tym spotkam się ze znajomymi, wyjadę na kilka dni nad morze.


Ewelina: Miniony rok był dla mnie trochę pracowity. To był miły czas spędzony ze znajomymi i z przyjaciółmi. Najlepiej wspominam przerwy między nauką. Mam dobre oceny i wzorowe zachowanie. Jest czerwony pasek, więc jestem zadowolona. Jeśli chodzi o wakacje, to na razie nic nie planuję. Zdecydują o tym później. Na pewno wyjeżdżam z koleżanką nad jezioro na jeden tydzień, a później zobaczymy.


Jakub: Generalnie ten rok szkolny nie był jakiś mega ciężki, jeśli chodzi o naukę. Oczywiście materiału było dużo, ale wszystko udało się jakoś ogarnąć. Atmosfera była bardzo przyjemna. W nowej klasie wszyscy się szybko się zintegrowali. Oceny mam zadowalające. Także ten rok uważam za bardzo pozytywny. W wakacje, w lipcu wyjeżdżam do Chorwacji, a później na obóz sportowy, bo jestem tancerzem. Z kolei sierpień spędzę razem z moją dziewczyną.


Martyna: Z początku było dosyć ciężko, ponieważ trzeba było się przyzwyczaić, że nie jest to już gimnazjum a liceum. Tu liczą się inne priorytety. Daliśmy jednak radę, także uważam, że ten rok był bardzo fajny i jest co wspominać. Jeśli chodzi o moje wyniki, to nie spodziewałam się, że będą aż tak wysokie. Jestem z nich bardzo zadowolona. W wakacje, cały lipiec przepracuję w Krynicy Morskiej, ale sierpień spędzę za to z przyjaciółmi i chłopakiem gdziekolwiek, aby tylko odpocząć.


Marta: W tym roku trzeba przyznać, że było trochę ciężko. Było trochę nauki, ale w porównaniu do wcześniejszych lat nie było aż tak źle. Mamy bardzo fajną klasę, z którą się zgraliśmy. W wakacje wyjeżdżam na obóz survivalowy na dwa tygodnie. Poza tym spędzę je z przyjaciółmi i może wyjadę nad jezioro.


Ola: Rok minął bardzo fajnie. Było dużo zawodów sportowych i konkursów przedmiotowych oraz imprez takich jak np. otwarcie boiska sportowego przy naszej szkole. Jeśli chodzi o całe liceum, w tym roku poszło mi najlepiej w nauce. Uzyskałam najwyższą średnią 5,5. Trochę się napracowałam, bo muszę dzielić szkołę ze sportem, który trenuję wyczynowo. Plany na wakacje mam typowo sportowe. Wyjeżdżam na obozy judo z kadrą wojewódzką, może z kadrą narodową.


Karolina: Generalnie ten rok minął mi bardzo dobrze. Osiągnęłam wysoką średnią 5,2, zdobyłam też tytuł laureata konkursu chemicznego Politechniki Gdańskiej. Było dużo pracy, jednak jak ktoś jest pracowity i wytrwały daje radę. Osiągnęłam też dużo w zawodach sportowych. W wakacje planuję wyjechać za granicę w celach turystycznych. Chcę się też pouczyć do matury i spędzić więcej czasu z rodziną.


Magdalena: Wydaje mi się, że ten rok minął mi dobrze. Nie było żadnych spięć z nauczycielami. Nauka poszła gładko. Jestem też bardzo zadowolona z wyników, bo szczerze mówiąc myślałam, że będzie gorzej. W wakacje wyjadę raczej z rodzicami za granicę i może ze znajomymi gdzieś w Polskę. 

Ares

Oceń tekst:

Ocen: 5

%40.0 %60.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 ) Fot. Adrian Sajko


Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ bartek z II LO
  Piątek, 26.06

  Super zdjęcia.Taka okazja na foto + mozliwość wypowiedzenia sie w jednym z najlepszych serwisów w eg dla młodych ludzi to niezła gratka

 2. 2
  +8
  ~ madzia
  Piątek, 26.06

  Ale szybko .Niedawno byliście w szkole?!

 3. 3
  +6
  ~ jacek
  Piątek, 26.06

  a wieczorem do miasta .....

 4. 4
  +5
  ~ realista
  Piątek, 26.06

  Jaki los ich czeka? Praca za najnisza krajową, emigracja, praca do 70 roku zycia?

 5. 5
  +3
  ~ Leliwa
  Piątek, 26.06

  W tym miasteczku nie ma innych szkół, tylko II LO?

 6. 6
  0
  ~ student
  Piątek, 26.06

  Wyczuwam dziś w yolo sporo młodzieży 16+ :)

 7. 7
  0
  ~ kkk
  Piątek, 26.06

  Jędruś OMFG

 8. 8
  +1
  ~ Mądrzy młodzi ludzie.
  Sobota, 27.06

  Fantastyczna szkoła i świetna młodzież.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.