Niedziela, 29.01.2023, Imieniny: Franciszek, Zdzislaw, Zenon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii ELBLĄSKA TEMIDA

Poszukiwania 78-latki miały tragiczny finał. Są wstępne wyniki sekcji zwłok kobiety

25.01.2023, 14:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Poszukiwania 78-latki miały tragiczny finał. Są wstępne wyniki sekcji zwłok kobiety

Są wstępne wyniki sekcji zwłok 78-letniej mieszkanki Pasłęka. Kobieta zaginęła na początku stycznia. Po kilku dniach poszukiwań jej ciało znaleziono w okolicy torowiska, kilka kilometrów od domu. Sprawę bada elbląska prokuratura.

 

Przypomnijmy. 78-latka ostatni raz widziana była wieczorem w niedzielę (8 stycznia), przez córkę. Miała się wtedy przygotowywać do snu. Jednak następnego dnia okazało się, że kobiety nie ma w domu. Córka najpierw we własnym zakresie próbowała ustalić miejsce jej przebywania. Nie uzyskała jednak żadnych informacji mogących pomóc w odnalezieniu matki. Sprawa zaginięcia trafiła na policję. Poszukiwania kobiety trwały kilka dni. Ich finał nastąpił 13 stycznia i był tragiczny. 

 

Ciało kobiety zostało znalezione dziś (13.01) w okolicy torowiska na wysokości miejscowości Rzeczna (wieś położona ok. 5 km od Pasłęka - przyp. red.)

 

- poinformował nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu.

 

Sprawą wyjaśnienia okoliczności śmierci 78-latki zajęła się Prokuratura Rejonowa w Elblągu. W ubiegłym tygodniu zarządzono przeprowadzenie sekcji zwłok kobiety. Na szczegółową opinię biegłego jeszcze trzeba poczekać. 

 

Sekcję zwłok 78-latki przeprowadzono w minionym tygodniu. Na chwilę obecną nie ma okoliczności czy przesłanek, które mogłyby wskazywać, że do jej zgonu przyczyniły się osoby trzecie. To są jednak wstępne wyniki. Na szczegółową opinię biegłego trzeba poczekać

 

- informuje prokurator Sławomir Karmowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Elblągu. 

 

Postępowanie jest w toku. Niewykluczone jednak, jak dodał rzecznik, że sprawę przejmie inna prokuratura. Do tematu wrócimy.

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.6564311981201