Poniedziałek, 15.07.2024, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

10-letnia Swietłana zaśpiewa w The Voice Kids. Kolejna elblążanka podbije serca jury?

18.01.2018, 12:00:44 Rozmiar tekstu: A A A
10-letnia Swietłana zaśpiewa w The Voice Kids. Kolejna elblążanka podbije serca jury?

Swietłana Boguska, 10-latka z Elbląga wystąpi w najbliższą sobotę, 20 stycznia, w Przesłuchaniach w ciemno do The Voice Kids, nowego muzycznego programu emitowanego na antenie TVP2. Elblążanie już niejednokrotnie zachwycali Polskę swoim głosem. Czy tym razem odkryty zostanie kolejny talent?

Wykonaniem piosenki Anny German "Tańczące Eurydyki" w ubiegłym roku, 9-letnia wówczas Swietłana zapewniła sobie zwycięstwo w konkursie w Swietłogorsku, pokonując wokalistów z m.in.: z Łotwy, Rosji, Litwy. Tym razem dziewczynka chce spróbować swoich sił w programie The Voice Kids.

Czy Swietłanie uda się podbić serca jury i odwrócić któryś z czerwonych foteli? Przekonamy się w najbliższą sobotę. O godz. 20.05 na antenie TVP 2 wyemitowany zostanie kolejny odcinek pierwszej edycji programu muzycznego, The Voice Kids. Młoda elblążanka weźmie udział w Przesłuchaniach w ciemno.

Elblążanie już niejednokrotnie zachwycali polską publiczność swoimi głosami, brali udział w The Voice of Poland, Bitwie na głosy i X Factor. Wystarczy przypomnieć Martę Gałuszewską, która w ubiegłym roku została zwyciężczynią The Voice of Poland.

The Voice Kids, jest dziecięcą wersją The Voice of Poland. W tym roku Telewizja Polska przygotowała pierwszą edycję programu, który swoich wersji doczekał się w blisko 30 krajach. Jego zasady są niemal takie same, jak w dorosłym odpowiedniku. Podczas Przesłuchań w ciemno każdy z Trenerów: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Thompson i Baron weźmie pod swoje skrzydła 15 dzieciaków! Na etapie Bitew uczestnicy podzieleni na trzyosobowe grupy stoczą muzyczne starcia. Aby utrzymać atmosferę dobrej zabawy i wspaniałej muzycznej podróży, każda Bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, ale nie wskaże przegranego. Zwycięzcy trafią do etapu Sing Off, w którym Trenerzy wybiorą szóstkę finalistów – po dwie osoby z każdej drużyny.

W finałowym odcinku zostanie wyłoniony zwycięzca, który wróci do domu nie tylko z tytułem „The Voice Kids”, ale również ze stypendium przeznaczonym na przyszłą edukację oraz otrzyma szansę nagrania własnego singla.

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 6

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ betti
  Czwartek, 18.01

  Powodzenia dla naszej elblążanki - trzymajmy kciuki!

 2. 2
  0
  ~ Marek
  Czwartek, 18.01

  Trzymamy kciuki! Elbląg górą

 3. 3
  0
  ~ wwe
  Czwartek, 18.01

  polskich imion nie było?

 4. 4
  +4
  ~ ali
  Czwartek, 18.01

  @wwe- a może mama nie jest Polką? To jest dla Ciebie najważniejsze w tej sympatycznej wiadomości? :-(

 5. 5
  +3
  ~ Zazu
  Czwartek, 18.01

  Dokladnie, mama Swietlany nie jest Polka, nazwala zreszta tak samo jak sama ma na imie 😊 Swietlana trzymamy mocno kciuki.

 6. 6
  0
  ~ wasyl
  Piątek, 19.01

  Zazu a kim jest ojciec Tej dziewczynki.???

 7. 7
  0
  ~ zazu
  Piątek, 19.01

  do wasyl a jakie to ma znaczenie?

 8. 8
  0
  ~ rodzic
  Niedziela, 21.01

  takie samo jak to kto jest matką

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2272281646729