Środa, 8.07.2020, Imieniny: Elzbieta, Adrian, Edgar
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii ELBLĄŻANIE Z PASJĄ

Marta Gałuszewska zwyciężczynią "The Voice of Poland”!

26.11.2017, 00:10:38 Rozmiar tekstu: A A A
Marta Gałuszewska zwyciężczynią "The Voice of Poland”!

- Nie wierzyłam, że dojdę tak daleko. Nigdy tak publicznie się nie rozpłakałam – mówiła Marta Gałuszewska tuż po ogłoszeniu wyników ósmej edycji „The Voice of Poland”. To właśnie elblążanka zyskała największe wsparcie widzów wygrywając tym samym kontrakt płytowy oraz 50 tysięcy złotych.


W pierwszej części finałowego odcinka elblążanka zaprezentowała się w utworze "Jolene". Jurorzy nie kryli zachwytu. Tomson i Barton przyznali, że fanami Marty są od początku programu.

Podczas finału Michał Szpak obchodził swoje urodziny. Marta Gałuszewska wraz ze swoim trenerem wykonała utwór "Don't poison your heart”. - Jesteś najpiękniejszym prezentem urodzinowym dla Michała - stwierdził Andrzej Piaseczny.

Do drugiej części finału przeszła już trójka uczestników, która miała za zadanie zaprezentować się w polskich piosenkach. Elblążanka wybrała utwór "Zanim zrozumiesz" z repertuaru Varius Manx.

Jurorzy podkreślali, że bardzo się cieszą, że to nie oni muszą podjąć decyzję. Widzowie najwięcej smsów wysłali na Martę Gałuszewską, która poza 50 tys. złotych wygrała kontrakt płytowy z wytwórnią Universal Music Polska.

Pochodząca z Elbląga Marta Gałuszewska od czterech lat mieszka w Trójmieście. Tam ukończyła amerykanistykę I stopnia. -   Śpiewa na ulicy i w lokalach Trójmiasta i okolic. Kocha podróże, bo to one powodują, że nabiera oddechu – czytamy na oficjalnej stronie programu „The Voice of Poland”.

Przypomnijmy, że w 2012 r. Marta Gałuszewska reprezentowała Elbląg w drużynie Ryszarda Rynkowskiego, w programie „Bitwa na głosy” . Wtedy Drużynie RR udało się zająć drugie miejsce. W wywiadzie udzielonym wówczas dla info.elblag.pl elblążanka przyznała, że nie zamierza przestać śpiewać.

  

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 16

%87.5 %12.5


Komentarze do artykułu (17)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --8
  ~ iuui
  Niedziela, 26.11

  I co z tego? To już gdańszczanka i niech pisza sobie o tym na trojmiasto peel

 2. 2
  +26
  ~ Brawo Thomson
  Niedziela, 26.11

  To Thomson wspomniał,ze jest z Elbląga i to on pozdrowił Elblag ,nie Marta ,ta dalej milczała w tym temacie.Thomson,jesteś Wielki!!!!

 3. 3
  +4
  ~ Kama
  Niedziela, 26.11

  Marta gratuluję i dodam tylko że od samego początku wierzyłam w Twój sukces - Teraz z niecierpliwością czekam na płytę. Dodam tylko prośbę żebyś nie przyjmowała się komentarzami co poniektórych elblążan bo jak przystało na drobno mieszczańskich pseudo obywateli Słoma z butów..... Nic dodać nic ująć na takich nie ma rady. Jeszcze raz gratuluję i powodzenia w realizowaniu marzeń!!!

 4. 4
  +8
  ~ Elblążanka
  Niedziela, 26.11

  Też zauważyłamzauważyłam że Marta od początku nawet nie wspomniała że jest z Elbląga...

 5. 5
  --4
  ~ Gość
  Niedziela, 26.11

  Gratuluję naszej Szpaczynce

 6. 6
  +8
  ~ Kat Na Idiotów
  Niedziela, 26.11

  Jedna z najciekawszych i optymistycznych informacji o Elblągu i elblążanach ostatnich 5 lat! Piękna dziewczyna, sympatyczna i naturalna wyjątkowy głos i wykonane trudne utwory z pasją dały jej zwycięstwo! BRAWO MARTA!

 7. 7
  +2
  ~ Super
  Niedziela, 26.11

  Gratulacje. Dzięki takim osobom o Elblągu jest głośno.

 8. 8
  +7
  ~ betti
  Niedziela, 26.11

  Gratuluję wygranej ,brawo Marta ! a dla Tomsona i Marceliny dzięki za popularyzację Elbląga ,no tak a Marta w tym temacie milczała...

 9. 9
  +1
  ~ Przedszkolak
  Niedziela, 26.11

  Gratulacje dla Marty i Pani Małgorzaty!

 10. 10
  +1
  ~ GR
  Niedziela, 26.11

  Wszystkie te programy typu twof to wielkie ***.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.