Niedziela, 1.10.2023, Imieniny: Danuta, Igor, Remigiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Elblążanka zdobyła serce rolnika, teraz zaprosi go do Elbląga. Zbliża się finał programu "Rolnik szuka żony"

31.10.2016, 09:27:14 Rozmiar tekstu: A A A
Elblążanka zdobyła serce rolnika, teraz zaprosi go do Elbląga. Zbliża się finał programu "Rolnik szuka żony"
Fot. Wojciech Kurczewski/FremantleMedia Polska

Irena, elblążanka występująca w programie "Rolnik szuka żony", pozostawiła w tyle inne kandydatki i została wybranką Zbigniewa.  Jesteś mi osobą bliską i tak mi serce dyktuje – zapewniał 57-latek, ofiarując jej kwiaty i... uczucie.

Przez ostatnie tygodnie widzowie TVP1 śledzili miłosne perypetie bohaterów trzeciego sezonu programu "Rolnik szuka żony". O serce jednego z nich walczyła pani Irena z Elbląga.

– Pochodzi z Elbląga, gdzie zajmuje się hodowlą kur niosek, zimą zaś dorabia sobie, opiekując się dziećmi i pracując w kawiarni. Ma za sobą dwa poważne związki - 18-letnie małżeństwo zakończone rozwodem i 6-letni związek przerwany śmiercią partnera. Nie toleruje fochów, kłótni i cichych dni. Sama uważa się za partnerkę do tańca i do różańca. Poszukuje mężczyzny obdarzonego tą samą cechą, a przy tym spokojnego i rozsądnego, niepozbawionego poczucia humoru i pełnego energii – czytamy na stronie programu o elblążance.

Irena była kandydatką Zbigniewa. 57-latka do programu zgłosiły dzieci. Jest on wdowcem, któremu podobno niczego nie brakuje. Sam rozbudował gospodarstwo, interesuje się pszczelarstwem i łowiectwem.

Idea programu jest prosta, grupa samotnych rolników, szuka swojej drugiej połowy. Oprócz Zbigniewa o wybrankę/wybranka swojego serca walczyli również: Łukasz, Marek, Monika i Szymon.

Wczoraj (30 października) odbył się jeden z ważniejszych odcinków programu "Rolnik szuka żony". Dowiedzieliśmy się, komu udało się podbić serca bohaterów. Jedną z tych osób została elblążanka. Pan Zbigniew wątpliwości nie miał i wybrał Irenę.

– Jesteś mi osobą bliską i tak mi serce dyktuje – zapewniał 57-latek, wręczając jej kwiaty.

Czekałam na ten moment, a tu się okazało, że to już "Irenko do ciebie kieruję swoje serce", nie umiałam się w tym momencie zachować, tak jakbym chciała

– przyznała później pani Irena, której decyzja Zbigniewa zaparła dech.

W kolejnym odcinku rolnicy będą gościli u wybranych kandydatek/kandydatów. Finał programu odbędzie się za trzy tygodnie. Wtedy tez dowiemy się jak dalej potoczą się losy Ireny i Zbigniewa, czy pisana im jest wspólna przyszłość.

Przypomnijmy. Udział pani Ireny w trzeciej edycji "Rolnik szuka żony" to nie jedyny lokalny epizod w tym programie. W pierwszej edycji mogliśmy oglądać Pawła Szakiewicza, rolnika z okolic Braniewa. Wtedy, jako jedyny z rolników znalazł odpowiednią kandydatkę na żonę. Związek rozpadł się tuż po zakończeniu programu. Poźniej pan Paweł przypomina o sobie, angażując się w politykę.

Więcej informacji na temat programu i odcinki znajdziemy tu.

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 19

%89.5 %10.5


Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ kołek
  Poniedziałek, 31.10

  no wiesszzzzzzzzzzzzzzzzzzzz..... ;-)

 2. 2
  +5
  ~ Noname
  Poniedziałek, 31.10

  Nie toleruje fochów ale chyba tylko u innych, p.Irena to osoba kapryśna i zmanierowana wiec śmiesznie to brzmi w jej ustach ;)

 3. 3
  +8
  ~ Jan
  Poniedziałek, 31.10

  Skończy sie przygoda pani Ireny tak no wieszzzzzz możemy zostać przyjaciółmi miodu ci dam ......

 4. 4
  +10
  ~ super
  Poniedziałek, 31.10

  Gratulacje kobietka ładna rozsławia Elbląg.

 5. 5
  +5
  ~ Ciekawski Janek
  Poniedziałek, 31.10

  To w mieście można zajmować się hodowlą kur niosek? Pytam szczerze, bo nie wiem? Czy ta pani mieszka w Elblągu, a kury hoduje gdzieś pod Elblągiem?

 6. 6
  +5
  ~ brawo
  Wtorek, 01.11

  Brawo Elblążanko.

 7. 7
  0
  ~ swojak
  Wtorek, 01.11

  PANI IRENA NADSKKIWALA JAK MOGLA ABY JA ZBYCHU WYBRAL . SKONCZA SIE SILY I NADSKAKIWANIE TO SKONCZY SIE ZBYCHA KOCHANIE . JAK MOWIL ZROBI KASTING I WEZMIE NASTEPNY MLODSZY BEZAWARYJNY EGZEMPLARZ WIELOCZYNNOSIOWEGO BEZAWARYJNEGO ROBOTA GOSPODARSKIEGO . OBOJE O TYM WIECIE ALE CZEGO SIE NIE ROBI DLA BYCIA GWIAZDA - WSZAK TO JEDYNA I NIE POWTARZALNA SZANSA - A PRZY OKAZJI MOZE LEPSZA PARTIA SIE TRAFI - TAK CZY SIAK POGRALO SIE W FILMIE I SLAWA W TAKIM MIESIE I NA CALA POLSKE - KTO BY NIE KORZYSTAL ZE SWOICH PIECIU MINUT ?

 8. 8
  +15
  ~ do ciekawski janek
  Wtorek, 01.11

  Jesteś z Elbląga??? To powinieneś wiedzieć, że Krasny las jest jeszcze w Elblągu i kawał drogi za Krasnym lasem to Elbląg, Dąbrowa to też dzielnica Elbląga - a tam bez problemu można prowadzić hodowlę kur, byków, koni etc. Elbląg to nie tylko centrum. Poważnie odpowiadam. Rusz się trochę pojeździj najlepiej na rowerze po wspominanych dzielnicach to zobaczysz kury i inne zwierzątka w mieście. TO nie tylko u nas tak jest, ale i w wielu miastach.

 9. 9
  +8
  ~ obserwator_wnikliwy
  Środa, 02.11

  A ladna babka i tyle, a narzucala sie nie pani Irenka, a ta Boguska (ble), kto ogladal ten widzial.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2153191566467