Środa, 24.07.2024, Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Eurodesk w Elblągu

12.06.2004, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Eurodesk to program europejski przeznaczony dla młodzieży i osób pracujących z młodzieżą: pedagogów, pracowników instytucji i organizacji młodzieżowych. Funkcjonuje w 28 krajach. Elbląg stał się kolejnym punktem Eurodesku.

W ubiegłym miesiącu rozstrzygnięto został konkurs na prowadzenie kolejnych punktów Eurodesku. Spośród 100 ofert wybrano 7, w tym Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Elblągu przy ulicy Czerwonego Krzyża 2 .


Program Eurodesk jest pomocny w przypadku poszukiwania wiedzy na temat krajów europejskich, informacji o szkoleniach, możliwości zdobywania funduszy, partnerów do projektu, kontaktów z organizacjami zagranicznymi itp.


Konsultanci Eurodesku udzielają informacji bezpośrednio, przez telefon lub Internet, gromadzą też dane na temat programów, organizacji i dostępnych źródeł informacji. Bazy danych są stale aktualizowane. Pomocny jest także Intranet- wewnętrzny program komunikacyjny Eurodesku, dzięki któremu istnieje możliwość połączenia on-line z konsultantami Eurodesku z całej Europy.


Więcej informacji o programie Eurodesk na stronie www.eurodesk.pl

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.93756103515625