Środa, 16.06.2021, Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Licytacje trwają. Co można kupić i przy okazji wesprzeć WOŚP?

08.01.2012, 07:00:19 Rozmiar tekstu: A A A
Licytacje trwają. Co można kupić i przy okazji wesprzeć WOŚP?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już dziś. Na internetowe aukcje trafiają coraz ciekawsze rzeczy. Aukcje trwają od kilkunastu dni, zakończą się dziś, o godz. 19:00. Co można kupić i przy okazji wesprzeć Fundację Jurka Owsiaka?

Na elblążan czeka m.in.: odrestaurowany stolik, który jest zrobiony z maszyny do szycia z 1906 roku. Jest to jedyny egzemplarz w Elblągu. Można zakupić zaproszenie dla dwóch osób na przedstawienie świąteczne pt. "W poszukiwaniu miłości..." przygotowane przez osadzonych Aresztu Śledczego. Organizatorzy spektaklu gwarantują też zwiedzanie dostępnych miejsc w Areszcie.

Elblążanie mogą kupić kursy na prawo jazdy, vouchery na zabiegi pielęgnacyjne. Departament Kultury - Urząd Miejski w Elblągu na licytacje przekazał  grafikę na płótnie o wymiarze 3x11 metrów z podpisem Prezydenta RP Lecha Wałęsy. Właściciel otrzyma wylicytowany przedmiot wraz z Certyfikatem potwierdzającym autentyczność przedmiotu pod koniec stycznia, po zakończeniu wystawy zorganizowanej z okazji 30. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. Do końca stycznia licytowany przedmiot można oglądać na wystawie w Ratuszu Staromiejskim.


Wielkie SIE MA!

Ewelina Dżugan, rzecznik prasowy XX Finału WOŚP w Elblągu
 

Oceń tekst:

Ocen: 2

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Internetowiec
  Niedziela, 08.01

  Jak mam licytować jak internet obsługiwany przez jedną z sieci komórkowej, szlag trafia od ponad 2 tygodni? Porażka jakaś, a w dodatku w salonie nie przyznają się do tego tylko głupa walą że wszystko jest ok. Internet praktycznie nie chodzi, a oni twierdzą że jest ok, tylko że już setki klientów dzwoniło w tej sprawie do Warszawy i Warszawa potwierdza że jest poważny problem od prawie 3 tygodni, ale obsługa w Elblągu nadal rżnie głupa udając że wszystko jest najlepsze u nich.

 2. 2
  0
  ~ POlwcam !
  Niedziela, 08.01

  A ja robiłem remont łazienki ,wystawię -jeszcze zdążę- na aukcję ponad dwudziestoletni kibel,sedes .Może ktoś kupi?

 3. 3
  0
  ~ !!!!
  Poniedziałek, 09.01

  Wymyslil sobie interes na cale zycie a my wszyscy dokladamy sie do pensji

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.