Wtorek, 23.04.2024, Imieniny: Jerzy, Wojciech
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Elblążanie wypowiedzą się na temat funkcjonowania płatnych parkingów

10.11.2011, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elblążanie wypowiedzą się na temat funkcjonowania płatnych parkingów
fot. Kamila Jabłonowska

Od dziś, przez  kolejnych 10 dni roboczych, Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu prowadzić będzie na terenie parkingów badania ankietowe na temat  funkcjonowania Strefy Płatnego Parkowania.

- Przeprowadzone badania powinny dostarczyć informacji, w jaki sposób elblążanie korzystają z miejsc postojowych objętych Strefą – informuje Michał Górecki, rzecznik prasowy Zarządu Komunikacji Miejskiej w Elblągu. - Będzie to istotny czynnik przy rozpatrywaniu ewentualnych zmian  w funkcjonowaniu SPP. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich kierowców korzystających z parkingów objętych Strefą o udzielenie odpowiedzi na 11 pytań zadawanych przez ankieterów.

Ankieta odbędzie się to w ramach monitorowania skutków wprowadzenia nowych rozwiązań w zakresie Strefy Płatnego Parkowania.
 

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 3

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +18
  ~ Elblążanin
  Czwartek, 10.11

  Kpina, miasto już nie wie jak ściągać pieniądze z mieszkańców. Np parkomat na Starówce -skrzyżowanie koło nowo budowanego hotelu - jedno wielkie błocisko, jest takim \'miejsc parkingowych\' w Elblągu więcej, a ja się pytam za co ?? Drogi samorządzie, szukajcie pieniędzy w innych miejscach niż budowanie parkometrów!

 2. 2
  +4
  ~ jan
  Czwartek, 10.11

  kiedy w koncu bedzie mozna placic karta miejska??? jak zwykle nieroby z ratusza sie nie popisaly

 3. 3
  +9
  ~ Kierowca E-G
  Czwartek, 10.11

  Chyba tylko w Elblagu obowiązują strefy płatnego parkowania do godziny 20. W Olsztynie jest to w pn.-czw. do 16, a w pt. do 15, w Gdańsku do 17. Bez komentarza...

 4. 4
  --2
  ~ POrażka
  Czwartek, 10.11

  a tak z innej beczki - hahaha ładnie pan prezydent wyrolował kibiców stadion bedzie jednak przy Agrykola - czyli to co chciał Slonina. Brawo!!!!!!i tak jest ze wszystkim obiecanki cacanki!! rewitalizacji wyspy spichrzów tez już nie będzie

 5. 5
  --2
  ~ aa
  Czwartek, 10.11

  Z biegu odpowiadam! Od kiedy są strefy płatnego parkowania W KOŃCU MAM GDZIE PARKOWAĆ. Jeśli kogoś stać na samochód, stać i na bilet parkingowy, więc przestańcie w koncu biadolić. Jedyny minus to obowiązywanie biletów miesięcznych - nie przez 30 dni, tylko przez miesiąc, w którym się go wykupuje, tym samym w połowie października wykupując bilet płacę pełną kwotę za 15 dni, co rodzi konieczność kupowania biletów na początku miesiąca, a to znowu powoduje, że są wkurzające kolejki do zakupu. To tyle.

 6. 6
  +2
  ~ antyNEB
  Czwartek, 10.11

  gdzie beda prowadzone te ankiety??? czy to tylko sciema?? ja chetnie sie wypowiem

 7. 7
  +4
  ~ Amen
  Czwartek, 10.11

  t... adwokaciny winni opłacać cały parking przed Sądem dla całej samochodowej społeczności.

 8. 8
  +3
  ~ tom
  Czwartek, 10.11

  powiem jedno zlodziejstwo okradanie kierowcow i tyle

 9. 9
  +1
  ~ anonim
  Czwartek, 10.11

  A co z kartą dla inwalidy, jest tak mało miejsc, to hańba, wszystko zmniejszają poczawszy od zasiłku pogrzebowego to hańba.... a co zmniejszyli sobie Radni czy Posłowie korzystają nawet z Funduszu Socjalnego!!!!

 10. 10
  --5
  ~ ewa
  Czwartek, 10.11

  A coz w tym dziwnego ze sie placi za parkingi ,na ZACHODZIE wszedzie ale to wszedzie sie placi za miejsca parkingowe od WIELU LAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1915400028229