Wtorek, 2.03.2021, Imieniny: Halszka, Helena, Radoslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Salon muzyczny, czyli recital fortepianowy Kordiana Góry - wygraj bilety

19.09.2011, 07:28:50 Rozmiar tekstu: A A A
Salon muzyczny, czyli recital fortepianowy Kordiana Góry - wygraj bilety

22 września, o godz. 19:00, w sali koncertowej Ratusza Staromiejskiego, Elbląska Orkiestra Kameralna organizuje recital fortepianowy – Kordiana Góry. W programie muzyka: S. Rachmaninowa, M. Ravela, F. Chopina. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest jedno podwójne zaproszenie na recital.

Kordian Góra rozpoczął edukację muzyczną w Państwowej Szkole Muzycznej w Słupsku pod kierunkiem Barbary Zielińskiej. Ukończył z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Gdańsku w klasie prof. Zbigniewa Śliwińskiego i studia podyplomowe w Lucernie w klasie fortepianu prof. Iwana Klansky'ego. Obecnie jest pedagogiem w macierzystej uczelni oraz w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu. Występował jako solista i kameralista w wielu polskich filharmoniach, a także w Niemczech, Belgii, Hiszpanii, Szwajcarii, Rosji, Finlandii, Szwecji, Maroko, Tunezji, USA. Współpracował z fundacją Maestro w Los Angeles, dla której dokonał nagrania z muzyką C. Debussy'ego i M. Ravela. Bierze udział w pracach Jury konkursów pianistycznych.

Ceny biletów: 15 zł (ulgowy), 20 zł (normalny)

Karnet Melomana: obejmuje 8 wybranych koncertów EOK w sezonie artystycznym 2011/2012 -  160 zł (ulgowy), 180 zł (normalny).

Bilety i karnety są do nabycia w Biurze Koncertowym EOK, w godz.: pn.-pt. 7:30-15:30, wt. 7:30-18:00.

Rezerwacja telefoniczna: (55) 237 47 49 i elektroniczna: biuro@eok.elblag.eu, www.eok.com.pl

Konkurs:
Aby wziąć udział w konkursie i wygrać podwójne zaproszenie wystarczy wysłać swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl w tytule wpisując "Kordian Góra". Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 września.
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podwójne zaproszenie wygrał Grzegorz Gutkowski

zam. KJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Plucha
  Wtorek, 20.09

  A Orkiestra rozwija sie znakomicie, oby tak dalej.

 2. 2
  --2
  ~ aaa
  Środa, 21.09

  chcalbym dowiedziec sie od panstwa redakcji kto wygral bilety na koncert na jutro kordiana elblaskiej orkiestry kameralnej czy ja moze wygralem bilet na ten koncert a roztrzygniecie tego konkursu mialo byc dzisaj 21 wrzesnia czekam na odpowiedz od waszej redakcji predko

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1676168441772