Kilka dni temu w okolicach Nowakowa doszło do wypadku drogowego, gdzie 16-latka przewożąc elektryczną hulajnogą swoją koleżankę, straciła panowanie nad pojazdem i przewróciła się.
Obie dziewczynki zarówno kierujaca jak i pasażerka doznały obrażen w postaci złamań oraz stłuczeń. Teraz sprawą zajmie się sąd rodzinny.
Przypominamy Hulajnogą elektryczną może jechać tylko 1 osoba. Jeżeli nie masz ukończonych 16 lat MUSISZ używać kasku ochronnego.
nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu










Konkretny mandat 5 tys zł może to nauczy cepów.
wczoraj środkiem robotniczej na wysokości III LO 2 chłopaków popisywało się umiejętnościami...
Karać, karać i jeszcze raz karać. Aż do skutku.