Piątek, 12.04.2024, Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Policjanci podsumowali weekend

05.12.2022, 15:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Policjanci podsumowali weekend
Fot. Archiwum Redakcji

Policjanci z Elbląga podsumowali miniony weekend. Odnotowano 20 kolizji. Nie było wypadków drogowych. Policjanci z ruchu drogowego zabezpieczali przejazd Motomikołajów. Było bezpiecznie.W miniony weekend policjanci prewencji interweniowali 120 razy. Na ulicach wylegitymowali 370 osób. Do wytrzeźwienia trafiło 14 mężczyzn. Nałożono 26 mandatów, 76  razy pouczano i skierowano do sądu 2 wnioski o ukaranie.Z kolei policjanci z ruchu drogowego odnotowali 20 kolizji. Nie było wypadków drogowych. Zatrzymali 113 kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość (w tym 3 x 50+). Funkcjonariusze przebadali na obecność alkoholu 385 kierujących. Wśród nich 3 kierowało w stanie nietrzeźwym i było sprawcami kolizji. Niechlubny rekordzista miał 2,5 promila. Został zatrzymany w sobotę (3 grudnia 2022 r.) przy ul. Matejki w Elblągu. 37-latek kierował daewoo i uderzył w zaparkowany samochód. Nietrzeźwym za kierownicą grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.Policjanci z ruchu drogowego zabezpieczali również przejazd Motomikołajów (charytatywnej, parady motocyklowej). Było bezpiecznie, a paczki trafiły na czas do potrzebujących dzieci.Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Obywatelskie podsumowanie policji
  Poniedziałek, 05.12

  Policja to dalej kompletne kurwy, chuje i kompletnie śmiecie, które liczą się tylko z członkami partii PiS, a szczególnie z pewnym szeregowym posłem, w imię którego są gotowi bić obywateli. Mordercy, którzy nigdy nie odpowiedzą za swoje czyny. Łamią prawo codziennie, boją się prawdziwych przestępców, bo od nich w mordę mogą dostać. Najbardziej bezużyteczna grupa, lumpenproletariat, rak na zdrowej tkance narodu. Nawet zdjęcie munduru i przeproszenie matki nie zmyje z was skazy bycia psem

 2. 2
  0
  ~ ***** PoSmilicje
  Poniedziałek, 05.12

  100% spadku poparcia z gnębienia Polaków przez dwa lata za beak kaganca. A Elbląski psiarnia zamiast chronić obywateli miasta ,chronić tego madentego bufona jeszcze prezydenta .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.93573689460754