Piątek, 7.10.2022, Imieniny: Mirella, Marek, Sergiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Zawada: Nie żyje 43-letnia kobieta, 29-latek podejrzany o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem!

23.09.2022, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zawada: Nie żyje 43-letnia kobieta, 29-latek podejrzany o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem!
Zdjęcie stanowi jedynie ilustrację do artykułu

W jednym z mieszkań przy ul. Okulickiego (osiedle Zawada) znaleziono ciało 43-letniej kobiety. Prokuratora postawiła zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem 29-letniemu mężczyźnie. - Niestety ofiarę znalazł i powiadomił o tym zdarzeniu jej małoletni syn – mówił w rozmowie z nami Sławomir Karmowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Elblągu.


Kobieta została znaleziona we wtorek, 20 września, w swoim mieszkaniu. - Wczoraj Prokurator wykonał czynności z udziałem podejrzanego o dokonanie czynu – 29-letniego Rafała N. Prokurator postawił mu zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem -  poinformował Sławomir Karmowski


Jak doszło do zabójstwa? - Charakter czynu jest bardzo drastyczny. Szczegóły nie nadają się do publikacji. Do zgonu doszło w wyniku zadania kilkunastu ciosów ostrym narzędziem. Mógł być to nóż. Tego typu narzędzie zostało zabezpieczone na miejscu zdarzenia, ale to, czy to było narzędzie zbrodni wyjaśnią dalsze badania – mówił Sławomir Karmowski. - Ciosy zostały zadane w okolicy głowy i  górnej części ciała.

 

Na chwilę obecną z żadnych ustaleń i dowodów nie wynika, żeby sprawca i ofiara byli spokrewnieni. Na pewno się znali. O tym, jaki charakter był tej znajomości wyjaśnią dalsze czynności

 

– podkreślił Sławomir Karmowski.Kto znalazł ciało kobiety? - Niestety ofiarę znalazł i powiadomił o tym zdarzeniu jej małoletni syn – dodał.


Podejrzany przyznał się do popełnionego czynu.

 

Skorzystał jednak z prawa do odmowy składania wyjaśnień. Nie złożył żadnych wyjaśnień. Nie wskazał powodu popełnienia czynu

 

– stwierdził Sławomir Karmowski.Co grozi mężczyźnie? - Za taki czyn grozi 12 lat, 25 lat lub dożywocie – dodał Sławomir Karnowski.


29-latek został zatrzymany. - Prokurator Rejonowy wczoraj popołudniu skierował wniosek do Sądu Rejonowego w Elblągu o zastosowanie tymczasowego aresztowania na trzy miesiące od chwili zatrzymania. Sąd przychylił się do wniosku – zapewnił rzecznik.

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +29
  ~ nie_ma_czasow
  Ponad tydzień temu, Piątek, 23.09

  Biedny dzieciak, sam fakt utraty rodzica jest druzgocacy, a co dopiero znalezc zamordowana matke osobiscie...

 2. 2
  +2
  ~ Yg
  Ponad tydzień temu, Piątek, 23.09

  Podobno to jakiś kurier. Dziwna sprawa

 3. 3
  +14
  ~ gY
  Ponad tydzień temu, Piątek, 23.09

  Pracuje jako kurier, a ofiara była jego znajomą. Stąd zbrodnia nie ma związku z jego pracą, równie dobrze mógłby być sprzedawcą czy listonoszem.

 4. 4
  +1
  ~ Yg
  Ponad tydzień temu, Piątek, 23.09

  Gy to i tak dziwna sprawa

 5. 5
  +4
  ~ Sony
  Ponad tydzień temu, Sobota, 24.09

  Rafał Narloch to jebany kondon tyle co on ludzi skrzywdził i oszukał a na policji płakał i dobrze grał że to nie on .10 murzynów codziennie u niego w celi to za mało. Sam bym tego skurwielu dojechał ale teraz zrobią to inni

 6. 6
  +3
  ~ kj "dziennikarz"
  Ponad tydzień temu, Sobota, 24.09

  "Redakcjo", nóż macie aktualny mimo że dzieci czytają, ale dlaczego z uporem MaRyjuszka ciągle pokazujecie zdjęcia Zawdy sprzed ponad 5 lat? nazwa "dziennikarz" oznacza aktualność, teraźniejszość, dzień.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0912139415741