Środa, 18.05.2022, Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Pijana kierująca zatrzymana przez policjantów dzielnicowych

04.11.2021, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Pijana kierująca zatrzymana przez policjantów dzielnicowych

Wczoraj (3.11) około 16.00 policyjny patrol dzielnicowych zatrzymał do kontroli drogowej pewną 47-latkę. Styl jazdy kobiety wskazywał na to że „coś” nie jest w porządku. Nie było. Okazało się że kobieta jest pijana.


Sytuacja miała miejsce w okolicach miejscowości Dobre. Tam policjanci dzielnicowi zauważyli seata ibizę, którym kierowała kobieta. Auto nie do końca jechało w linii prostej. Policjanci postanowili więc zatrzymać samochód do kontroli. Od kierującej nim 47-latki od razu wyczuli zapach alkoholu. Badanie alkotestem wykazało 1,04 promila alkoholu w organizmie. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy. Dalej już nie pojechała. Teraz za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz kierowania pojazdami.


nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ Elka
  Czwartek, 04.11

  Jechała sama? A samochód kto zabezpieczył?

 2. 2
  +2
  ~ równe prawo
  Czwartek, 04.11

  No, to i my mamy kozi drak. Panie Nowacki, tą osobę trzeba potraktować tak jak kozi drak , czyli otoczyć opieką bo jest nieszczęśliwa.

 3. 3
  +3
  ~ słuchacz płyt chodnikowych
  Czwartek, 04.11

  Najlepiej, po odkażeniu, jedzie się harleyem. Po złamaniu barku i obiciu mordki, nie wzywa się policji i nie czyni tego szpital. Są sposoby i święci, którzy jadą na alternatywnych paliwach bezkarnie, po znajomości i wbrew prawu. Ta niewiasta nie ma układów. Każdy nieświeży powinien być skutecznie surowo pozbawiony prawa maltretowania harleya jako niepijącego obcych paliw.

 4. 4
  0
  ~ BODZIO
  Piątek, 05.11

  To kobitka pojechała,Dobrze że nikogo nie zabiła.

 5. 5
  0
  ~ Janko Muzykant
  Piątek, 05.11

  Ach te baby. Ale to i winna chłopa. A wszystkie te postępowania mają przyczynę z łamania Przykazań Bożych. Bóg dał przykazania ludziom mówiąc do nich, ze jeśli chcą być szczęśliwi na ziemi, to niech je przestrzegają. Z dziesięciu Przykazań aż siedem dotyczy relacji między ludźmi, a tylko trzy wobec Boga. Ludzie w wielu przypadkach sami ściągają na siebie różne nieszczęścia.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2408170700073