Niedziela, 28.02.2021, Imieniny: Makary, Prokop, Hilary
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Policja szuka świadków kolizji pod szkołą

21.11.2020, 14:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Policja szuka świadków kolizji pod szkołą
fot.elblag.policja.gov.pl

Wydział Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Elblągu poszukuje świadków zdarzenia drogowego zaistniałego w Elblągu na parkingu przy Szkole Podstawowej nr 3 ul. Agrykola 6.

 

Wydział Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Elblągu poszukuje świadków zdarzenia drogowego zaistniałego w Elblągu na parkingu przy Szkole Podstawowej nr 3 ul. Agrykola 6, w dniu 21.10.2020r,  ok. godz. 14:33, gdzie NN kierujący NN pojazdem najechał na zaparkowany pojazd marki Ford Focus C-Max  koloru czarnego powodując uszkodzenia a następnie oddalił się z miejsca.

Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z osobą prowadzącą postępowanie Tel. 47 734 15 14.

 

 

JS

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ Jj
  Sobota, 21.11

  Tak parkują a potem się dziwią

 2. 2
  +9
  ~ Ehhhhh
  Sobota, 21.11

  Jakość nagrania taka , że ciężko markę rozpoznać , a co dopiero odczytać numery rej... I tak jest w większości przypadków w mieście. A później ludziska się dziwią że nagrane było , a policjant nic nie zrobił i nie ustalił sprawcy.

 3. 3
  +10
  ~ ZenonK
  Sobota, 21.11

  Jakość filmu nie pozwala na nic. Kierowca "Forda Focusa C-Max koloru czarnego" powinien zostać ukarany mandatem karnym za stworzenie niebezpiecznej sytuacji.

 4. 4
  +5
  ~ KnoneZ
  Sobota, 21.11

  ZenonK - mógł nawet zaparkować na środku tej ulicy, a każdy pojazd, który doprowadził do kolizji (potrącenie pojazdu) bezwzględnie ponosi winę i podlega karze. Natomiast jeżeli z analizy zdarzenia okaże się, że tak parkujący naruszył przepisy to może też zostać ukarany mandatem. Z tego filmu nie wynika, aby Ford Focus C-Max naruszył przepisy ruchu drogowego.

 5. 5
  +2
  ~ nie dziadujcie
  Niedziela, 22.11

  Po co tam są takie zabytkowe kamery. Normalna kamera, to dzisiaj nie majątek i było by widać że to ford z dzikiem się parują. Ta kamera pozostała z czasów gdy dyrektor nie chciał widzieć kto z uczniów pali papierosy i skręty pod jego gabinetem. Może wystarczy umyć obudowę tej kamery?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4350039958954