Piątek, 18.09.2020, Imieniny: Irena, Stanislaw, Józef
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Pomóż Policji ustalić pirata drogowego

04.03.2020, 15:42:00 Rozmiar tekstu: A A A
Pomóż Policji ustalić pirata drogowego
Fot. Stop klatka

Policjanci z Elbląga szukają pirata drogowego, którego zarejestrował wideorejestrator jednego z kierowców. Sprawca popełnił rażące wykroczenie drogowe – wyprzedzał przed przejściem dla pieszych.

 

Do tego zdarzenia doszło w dniu 22.02.2020r. o godzinie 19.30 na ulicy Bema w Elblągu. Na filmie z wideorejestratora jednego z elbląskich kierowców, widać jak czerwony mercedes wyprzedza przed przejściem dla pieszych. Z informacji przesłanych przez świadka wynika, że auto miało początkowe numery rejestracyjne WZ... . Policjanci proszą o pomoc w zidentyfikowaniu właściciela auta.

 

Wszelkie informacje dotyczące tego zdarzenia można przesyłać anonimowo na adres (policja@elblag.ol.policja.gov.pl) lub dzwoniąc pod numer 55 230 15 30 oraz 112.

 

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg


 

Oceń tekst:

Ocen: 5

%20.0 %80.0


Komentarze do artykułu (18)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --31
  ~ Rex
  Środa, 04.03

  Kamerzysto-donosicielu Ty zapewne zawsze jeździsz zgodnie z przepisami i nie masz sobie nic do zarzucenia ale kogoś nagrać to wiesz jak?!?!?!?

 2. 2
  +18
  ~ bulselka
  Środa, 04.03

  Rex do budy

 3. 3
  +2
  ~ takisam
  Środa, 04.03

  Nic nie widać i tyle. To jak szukanie igły w stogu siana. Dla tamtego to dobrze to że ten miał kiepską kamerkę.

 4. 4
  --2
  ~ kek
  Środa, 04.03

  Serio przed przejściem dla pieszych? Ciągła linia pojawiła się jak już zdążył wyprzedzić autobus... Prędzej powinni go ścignąć za to ile miał na liczniku...

 5. 5
  +3
  ~ Dede
  Czwartek, 05.03

  Rex nie bądź taki głupio mądry chronisz potencjalnego mordercę? To się nazywa mądra solidarność? A jakby kogoś ten niezrównoważony kierowca zabił na drodze? Puk, puk jest tam mózg w twojej głowie?

 6. 6
  +3
  ~ rsa
  Czwartek, 05.03

  Wygląda na rosyjską rejestrację.

 7. 7
  +1
  ~ Ploterek
  Czwartek, 05.03

  ~ kek. Oddaj prawo jazdy jeśli je posiadasz. Co z tego, że rozpoczął manewr na linii przerywanej, skoro skończył go na podwójnej linni ciągłej, skrzyżowaniu i przejściu dla pieszych. Naprawdę jesteś tak tępy, że tego nie rozumiesz? Gdyby przez przejście postanowił przebiec jakiś następny idiota, to idiota w Mercedesie nie miałby szans wyhamować.

 8. 8
  +1
  ~ Tomasz85
  Czwartek, 05.03

  Na nagraniu nie widać czy wyprzedzał na przejściu czy zdążył się schować przed, słabej jakości film. Rozumiem bezpieczeństwo najważniejsze ale w tej sytuacji mogą go znaleźć pouczyć, pogrozić palcem bo nic innego nie udowodnią nawet prędkości, którą być może przekroczył ale o ile??

 9. 9
  +3
  ~ Elblag
  Czwartek, 05.03

  11 sekunda filmu widać końcówkę-dwie ostatnie znaki rejestracji 2Y. Skoro to był czerwony mercedes (ktoś na pewno rozpozna typ) i początek rejestracji to WZ a koniec 2Y to w policyjnej bazie danych nie powinno być problemu z identyfikacją auta. Pozdrawiam, oby jak najmniej takich idiotów na drogach.

 10. 10
  --3
  ~ 2222121212122
  Czwartek, 05.03

  Było mineło i po sprawie. Dobranoc

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.