Niedziela, 21.04.2024, Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Groźne zdarzenie na Łęczyckiej

13.11.2018, 10:00:10 Rozmiar tekstu: A A A
Groźne zdarzenie na Łęczyckiej
Zdjęcie stanowi jedynie ilustrację do artykułu (fot. archiwum redakcji, Ryszard Biel)

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło wczoraj przy ul. Łęczyckiej. Obrażeń doznała kobieta kierująca osobowym mercedesem oraz mężczyzna kierujący nissanem.
 

Wypadek miał miejsce około południa w Elblągu przy ul. Łęczyckiej. Tam 58-letnia kobieta kierująca osobowym mercedesem jadąc od strony miasta wykonywała manewr skrętu w lewo. To właśnie podczas tego manewru nie zachowała ostrożności i zderzyła się z taksówką kierowaną przez 75-letnigo mężczyznę.
 

58-latka doznała urazu złamania żeber i obojczyka, natomiast 75-latek z uwagi na niezapięte pasy bezpieczeństwa doznał urazu twarzoczaszki. Oboje trafili do szpitala.
 

Na miejscu pracowali policjanci z ruchu drogowego. Oboje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Teraz dochodzenie w tej sprawie poprowadzą policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu  

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Zlotowa
  Wtorek, 13.11

  Dobrze mu za brak pasow. Pany d4og

 2. 2
  +4
  ~ BoTAK
  Wtorek, 13.11

  Kilka faktów, wszystko po ***zieliliście. Informacja jest zamieszczona dzisiaj o 10:00. Opis zdarzenia wskazuje, że do zdarzenia doszło wczoraj, tj. 12stego. Gó**o prawda, tyle wam powiem. Do zdarzenia doszło 11stego, to po pierwsze. I teraz drugie: "Kobieta kierująca mercedesem skręcała w lewo, w tym samym czasie kierowca nissana zaczął manewr wyprzedzania i mężczyzna uderzył w bok mercedesa." a u was: "Tam 58-letnia kobieta kierująca osobowym mercedesem jadąc od strony miasta wykonywała manewr skrętu w lewo. To właśnie podczas tego manewru nie zachowała ostrożności i zderzyła się z taksówką kierowaną przez 75-letnigo mężczyznę.". Nie uważacie, że jak na kilku zdaniowy zaledwie wpis, ciut za dużo tu nieścisłości?

 3. 3
  --2
  ~ jurek w.
  Wtorek, 13.11

  75 lat taksówkarz i wszystko jasne !

 4. 4
  --1
  ~ Przepisy się kłaniają
  Wtorek, 13.11

  Panie bo tak, przeczytaj o manewrze skrętu w lewo komu i kiedy musisz ustąpić pierwszeństwa. Bo nie zawsze tylko tym z przeciwka - ale co Ty możesz wiedzieć.

 5. 5
  0
  ~ KIEROWCA zawodowy
  Wtorek, 13.11

  Powinno być napisane poprawnie, kobieta szofer od garów zajechała drogę doświadczonemu kierowcy taksówki .

 6. 6
  +1
  ~ BoTAK
  Wtorek, 13.11

  @ ~ Przepisy się kłaniają. Zaskoczę Cię, coś wiem. Wiem z całą pewnością, że bezpośrednio przed rozpoczęciem manewru skrętu należy zwolnić, spojrzeć w lusterko, włączyć kierunkowskaz i UPEWNIĆ SIĘ, że inni uczestnicy ruchu drogowego zdążą prawidłowo zinterpretować zamiary kierowcy oraz że mają czas na reakcję. Ale ani ty ani ja nie wiemy jak było w tej konkretnej sytuacji. Nie przesądzajmy... A wiem, ponieważ kiedyś wyprzedzałem pojazd, niestety kierującą postanowiła odbić w lewo, nie chcąc przejechać po studzience burzowej, nie spojrzała wcześniej w lusterko, ani też w lewo, mimo że mogłem zobaczyć czy ładna:) Słowem miła wywalone na to co obok, liczyła się tylko ona, jej samochód i ten pęd wiatru;) Nic mi się nie stało, ale zapamiętałem: nie ufam za bardzo kierowcom pojazdu przede mną :D

 7. 7
  0
  ~ Kwinto
  Wtorek, 13.11

  Dziecko idące do przedszkola ma świadomość konieczności zapinania pasów...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0983130931854