Piątek, 10.04.2026, Imieniny: Malgorzata, Michal, Makary
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Food & Chill Festival niebawem w Elblągu

10.04.2026, 14:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Food & Chill Festival niebawem w Elblągu
fot. nadesłane

Już w dniach 17–19 kwietnia Bulwar Zygmunta Augusta zamieni się w miejsce pełne smaków, muzyki i dobrej energii. Food & Chill Festival to wydarzenie, które łączy to, co najlepsze w miejskim stylu spędzania wolnego czasu — różnorodną kuchnię i relaksującą atmosferę.
 

 

Kulinarna podróż bez wychodzenia z miasta
 

 

Głównym punktem festiwalu będą Food Trucki serwujące dania z różnych zakątków świata. Od soczystych burgerów, przez aromatyczne pad thai, aż po chrupiące frytki i autorskie street foodowe propozycje — każdy znajdzie coś dla siebie. To doskonała okazja, by spróbować nowych smaków i odkryć kulinarne inspiracje w swobodnej, plenerowej atmosferze.

 

 

Strefa relaksu i dobra energia
 

 

Food & Chill Festival to nie tylko jedzenie i napoje, ale także przestrzeń do odpoczynku. Specjalnie przygotowana strefa chill z leżakami pozwoli zwolnić tempo i cieszyć się chwilą w gronie znajomych lub rodziny. To miejsce, gdzie liczy się luz, komfort i dobra atmosfera.
 

 

Muzyka, która buduje klimat
 

 

Całości dopełni starannie dobrana muzyka. Chillowe brzmienia stworzą idealne tło dla spotkań i rozmów, podkreślając luźny, festiwalowy charakter wydarzenia.
 

 

Spotkania, które tworzą wydarzenie
 

 

Organizatorzy stawiają nie tylko na atrakcje, ale przede wszystkim na ludzi. To właśnie uczestnicy tworzą wyjątkowy klimat festiwalu — niezależnie od tego, czy przyjdziesz z grupą znajomych, rodziną, czy sam.
 

 

Informacje organizacyjne

Festiwal odbędzie się w dniach 17–19 kwietnia:

Piątek: 15:00–21:00

Sobota: 12:00–21:00

Niedziela: 12:00–19:00

 

 

Link do wydarzenia
 

 

Organizatorem jest Food Truck Festivals.
 

 


Food & Chill Festival to coś więcej niż zwykłe wydarzenie plenerowe — to przestrzeń, w której można dobrze zjeść, odpocząć i spędzić czas w świetnej atmosferze.

 


Do zobaczenia w Elblągu!




 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0480840206146