Niedziela, 25.02.2024, Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Elbląg: Mikołajkowy turniej Tygrysa. Rękawice skrzyżowali młodzi pięściarze z regionu (zdjęcia)

09.12.2023, 21:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląg: Mikołajkowy turniej Tygrysa. Rękawice skrzyżowali młodzi pięściarze z regionu (zdjęcia)
Fot. Agnieszka Klatt

Kilkudziesięciu młodych zawodników skrzyżowało rękawice podczas mikołajkowego turniej zorganizowanego przez KWS Tygrys. Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia.

 

 

 

 

Turniej mikołajkowy, jest okazją, aby podziękować zawodnikom za ich ciężką pracę. To nie jest tak, że oni wchodzą do ringu i boksują. Ten sport wymaga wielu wyrzeczeń, dyscypliny i ciężkiej pracy. Bez tego nie ma efektów

 

- mówi Hieronim Kozakiewicz, prezes Klubu Sportów Walki Tygrys.

 

 

 


Hala Sportowa przy ul. Kościuszki po raz kolejny stała się areną zmagań młodych adeptów pięściarstwa. W sobotę, 9 grudnia odbył się tam Mikołajkowy Turniej Bokserski. Zawodnicy rozegrali trzynaście walk w różnych grupach wiekowych i wagowych. Udział w wydarzeniu wzięli reprezentanci kilku klubów m.in. ze Starogardu Gdańskiego, Braniewa, Tczewa, Lidzbarka Warmińskiego i co oczywiste Elbląga.  Każdy z uczestników turnieju otrzymał specjalną statuetkę i paczkę od Mikołaja. 

 

 

 

 

Po raz kolejny jesteśmy w Elblągu, na turnieju. Tym razem udział w nim wzięło pięciu naszych zawodników. Organizacyjnie oceniam to wydarzenie bardzo dobrze. Zresztą do Elbląga mam duży sentyment. Przed laty trenowałem tu boks. Teraz przyjeżdżam z moimi zawodnikami

 

 

- mówi Tomasz Zaborowski, trener KS Ring Kociewie ze Starogardu Gdańskiego. 

 

 

 


Turniej był również okazją do podsumowania całorocznej pracy KSW Tygrys. W trakcie wydarzenia wręczono podziękowania wyróżniającym się zawodnikom, trenerom, a także przedstawicielom instytucji i firm, które wspierają elbląski klub.

 

 

 

 

Ten sezon był udany. Mamy sporo powodów do dumy, duża w tym zasługa trenera Patryka Bursztynowicza. Cały czas pracujemy na kolejne sukcesy. Staramy się też tworzyć społeczność, samemu niewiele można zrobić. Cieszymy się, że nasza praca przynosi efekty, również w postaci rosnącego zainteresowania tą dyscypliną w Elblągu. Mamy coraz więcej zawodników. Staramy się, aby klub był dla nich takim drugi domem. Tutaj panuje rodzinna atmosfera. Opiekujemy się naszymi zawodnikami, motywujemy ich do ciężkiej pracy, w sporcie, żeby coś osiągnąć, trzeba naprawdę pracować, a nie udawać, że coś się robi

 

 

- podkreśla Hieronim Kozakiewicz.

 

 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Galeria / Elbląg: Mikołajkowy turniej Tygrysa. Rękawice skrzyżowali młodzi pięściarze z regionu ( zdjęć 68 )
Dodano: 2023-12-09 | Fot. Agnieszka Klatt
0

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.99375796318054