Czwartek, 30.11.2023, Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

"Spełniło się moje największe marzenie". Martyna Gąsak o wygranej w The Voice Kids

07.05.2023, 18:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
"Spełniło się moje największe marzenie". Martyna Gąsak o wygranej w The Voice Kids
Fot. TVP/Źródło: https://voicekids.tvp.pl/

Martyna Gąsak zwyciężyła 6. edycję The Voice Kids. Z utalentowaną elblążanką rozmawiamy o wygranej, planach na muzyczną karierę i wyzwaniach, które czekają ją w najbliższym czasie. 

 


Martyna Gąsak została najlepszym młodzieżowym głosem w Polsce. 14-latka z Elbląga już na samym początku zachwyciła trenerów The Voice Kids, gdy podczas Przesłuchań w ciemno fenomenalnie zaśpiewała utwór "Never Enough" z musicalu "The Greatest Showman". Ostatecznie zdecydowała się dołączyć do drużny Dawida Kwiatkowskiego, który poprowadził ją do finału popularnego show. W bitwach wykonała "Stand up" Cynthi Erivo, a w półfinale "Stone cold" Demi Lovato. W finale okazało się, że swoim głosem i osobowością oczarowała nie tylko trenerów, ale też widzów, którzy w SMS-owym głosowaniu zadecydowali o jej wygranej. 

 

 

Gratuluję wygranej. Po twoim występie w Przesłuchaniach w Ciemno Dawid Kwiatkowski powiedział, że masz jeden z najlepszych głosów w tej edycji. Okazało się, że nie tylko jeden z najlepszych, ale wręcz najlepszy. Spodziewałaś się wtedy, że możesz wygrać 6. edycję The Voice Kids?

 

 

- Miałam gdzieś w głowie myśl, że fajnie byłoby, gdybym wygrała. Mimo to zwycięstwo było dla mnie ogromnym szokiem. 

 


Co dla ciebie oznacza wygrana i tytuł najlepszego młodzieżowego głosu w Polsce?

 

 

To spełnienie moich największych marzeń, otworzenie nowych możliwości, jeśli chodzi o karierę muzyczną, pokazanie siebie innym. 

 

 

Jak myślisz, które momenty z tego programu zostaną z tobą na zawsze?

 


- Takim przełomowym momentem były Przesłuchania w ciemno. Wtedy wszystko się zaczęło. Jednak najbardziej będę chyba pamiętała półfinał i "Stone cold" Demi Lovato. Miałam tam najwięcej emocji. To był zaszczyt zaśpiewać taką piosenkę, o której Dawid mówił, że czekał od pierwszej edycji na osobę, której mógł ją zaproponować. Dałam z siebie wszystko. Byłam z siebie bardzo dumna, że udało mi się tak się zaprezentować na tej scenie. 

 


Podczas Przesłuchań w Ciemno obróciłaś fotele wszystkich trenerów. Ostatecznie jednak zdecydowałaś się dołączyć do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. To był dobry wybór?

 


- Najlepszy. Nie wyobrażam sobie lepszego trenera. Był ze mną w każdej chwili, dobrej i złej, okazał mi bardzo dużo wsparcia, co można było zauważyć również w mediach społecznościowych. Bardzo się cieszę, że byłam w drużynie Dawida Kwiatkowskiego. 

 

 

Wygrana w The Voice Kids to nie tylko tytuł i statuetka, to kontrakt z polską wytwórnią muzyczną. Czy wiesz już, kiedy będziemy mogli usłyszeć twój pierwszy singiel?

 


- W tej chwili jeszcze nie nie wiem, kiedy będę pracowała nad tym singlem, jak on będzie wyglądał. Dopiero, gdy Universal się do mnie odezwie, będziemy mieli konsultacje dotyczące kontraktu fonograficznego i tego pierwszego singla. Wtedy będę mogła powiedzieć coś więcej.

 


Wygrana w The Voice Kids otworzyła drzwi do muzycznego świata m.in. Roksanie Węgiel czy Sarze James. Jesteś gotowa na muzyczną karierę?

 


- Sara James jest dla mnie autorytetem. W programie miałam możliwość się z nią zobaczyć, trochę ją poznać. Ma cudowną osobowość, jest świetnym człowiekiem. Nie ukrywam, że bardzo bym chciała pójść w jej ślady. Czas pokaże, czy to się uda. Mam nadzieję, że będę robić fajne klipy. Jeśli chodzi o rodzaj muzyki, to bardzo bym chciała robić pop i r'n'b, coś w stylu Beyoncé. 

 

 

Czy już na tym etapie ten program coś zmienił w twoim życiu?

 


Tak. Dał większą pewność siebie na scenie. Nie ukrywam, nadal odczuwam stres, ale o wiele mniejszy. O wiele łatwiej się skupiam i przechodzę do celu. 

 


Przed tobą kolejne wyzwanie. Niebawem podchodzić do egzaminu ósmoklasisty. Życzę Ci powodzenia.

 

Przypomnijmy. Martyna swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęła już w przedszkolu, a na scenie zadebiutowała w wieku 6 lat w konkursie „Jedzie pociąg z daleka” Ryszarda Rynkowskiego, zdobywając tam pierwsze miejsce. Obecnie swoje umiejętności wokalne rozwija w Studio Artystycznym Katarzyny Panicz "Szalone" i "Szalone Małolaty". Poza śpiewem interesuje się wizażem i w wolnym czasie tworzy kolorowe makijaże. Jej ulubiony przedmiot szkolny to biologia, a swoją wiedzę poszerza na zajęciach dodatkowych. Kocha swoich bliskich i to z nimi spędza najwięcej czasu (źródło:voicekids.tvp.pl).
 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ tak tak
  Poniedziałek, 08.05

  głos to NIE wszystko

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4528000354767