Czwartek, 20.06.2024, Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Elbląg: Konfederacja Korony Polskiej również będzie walczyła o głosy elblążan

27.03.2023, 22:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląg: Konfederacja Korony Polskiej również będzie walczyła o głosy elblążan

Konfederacja zamierza zawalczyć o głosy elblążan w przyszłorocznych wyborach samorządowych. - Mamy zamiar wystawić swoich kandydatów zarówno na listach parlamentarnych, jak i samorządowych, również w Elblągu. Nazwiska podamy wkrótce - zapowiedział dziś (27 marca) Jan Krysiak, przewodniczący elbląskiego okręgu Konfederacji Korony Polskiej. 

 

 

Kampania wyborcza oficjalnie jeszcze się nie zaczęła, ale w Elblągu trwa już w najlepsze. Dziś (27 marca) elbląski okręg Konfederacji Korony Polskiej zorganizował konferencję prasową podczas, które zaprezentował ramy swojego programu wyborczego. 

 

Zdaniem przedstawicieli ugrupowania, Unia Europejska wspólnie z Prawem i Sprawiedliwością, podejmują działania, które bardzo negatywnie odbijają się na sytuacji w kraju.  - Chcą nam zakazać, a to samochodów spalinowych, a to chcą nas przymusić do bardzo kosztownych termomodernizacji budynków. Obserwujemy zadziwiający tren, aby zachęcić nas, a z czasem może przymusić, do jedzenia robaków. Są to zjawiska, a wymieniłem tylko niektóre z nich, które wydają się być świadomą akcją. Rząd Polski zachowuje się tak, jakby był rządem polskojęzycznym na usługach kogoś innego - mówił Jan Krysiak. 

 

 

Zagrożeniem, zdaniem członków Konfederacji, jest nawet edukacja włączająca (Ministerstwo Edukacji i Nauki, tłumaczy ten termin jako podejście w procesie kształcenia i wychowania, którego celem jest zwiększanie szans edukacyjnych wszystkich osób uczących się poprzez zapewnianie im warunków do rozwijania indywidualnego potencjału, tak by w przyszłości umożliwić im pełnię rozwoju osobistego na miarę swoich możliwości oraz pełne włączenie w życie społeczne - przyp. red.). 

 

 

Wyraźnym sygnałem jest forsowany projekt edukacji włączającej tzn. połączenia w jednych klasach dzieci niepełnosprawnych, również umysłowo, wychowanków szkół specjalnych z innymi dziećmi. To naturalnie spowoduje obniżenie poziomu nauczania. Wydaje się, że celem jest uczynienie z naszego narodu, grupy średnio i nisko wykwalifikowanych pracowników, którzy będą notorycznie niedopłacani, tak, żeby i mąż i żona od rana do wieczora musieli pracować na utrzymanie, żeby nie w głowie były im sprawy i cele wyższe. Widzimy, czym to się skończy, likwidacją warunków do powstawania elity państwotwórczej

 

- mówił przewodniczący elbląskiej Konfederacji Korony Polskiej. 

 

 

Dobrą odpowiedzią na wszystkie te i inne sytuacje stanowi program Konfederacji Korony Polski, przekonywano podczas konferencji.

 

- Chcemy doprowadzić do tego, żeby Polacy zarabiali przynajmniej tyle ile najbogatsi mieszkańcy tego świata. Chcemy, aby nikt Polakom nie przeszkadzał, żeby Polak mógł sprzedać, co chce, komu chce i za ile chce, nie pytając nikogo o zgodę i koncesję. Poza tym chcemy, żeby Polska była polska. Najważniejszy punkt. chcemy, żeby sprawy najważniejsze, podstawowe, spośród których wymienię, chociażby: prawdę, sprawiedliwość, honor, wolność były uporządkowane w oparciu o niezachwiany fundament boskich zasad, fundament, który od stuleci przekazuje nam Kościół katolicki - podkreślał Jan Krysiak.

 

Przedstawiciele Konfederacji podkreślili, że ugrupowanie zamierza wystawić swoich kandydatów w wyborach samorządowych, również w Elblągu. Ich nazwiska powinniśmy poznać niebawem. 

 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 10

%60.0 %40.0


Komentarze do artykułu (30)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --10
  ~ bynio
  Poniedziałek, 27.03

  KOLEJNA HISTERIA..............NIEMCY TAK MOWIA O EKOLOGI ALE TO MA BYC.....PIANO TO CO DZIALA BEDZIE DALEJ DZIALAC NAWET TRABANT BEDZIE DALEJ JEZDZIL..........ILE BEDZIE KOSZTOWALA BENZYNA............? TEGO NIKT NIE WIE...............ARABAY SA PAZERNE..............BYC MOZE ZE ZA 5 LAT BENZYNA BEDZIE KOSZTOWAC 5 EURO.OGRZEWANIA DOMOW .....NOWE TECHNOLOGIE TAK ALE STARE DALEJ BEDA DZIALAC..TAK WIEC BEZ PANIKI

 2. 2
  +19
  ~ Ciekawski
  Poniedziałek, 27.03

  Nidy w życiu , dzbany 2023

 3. 3
  +24
  ~ ????
  Poniedziałek, 27.03

  Ja pierd. A co to za twory ???

 4. 4
  +8
  ~ Upadły Harley
  Poniedziałek, 27.03

  Ruskie onuce

 5. 5
  --9
  ~ Arc
  Wtorek, 28.03

  Mają całkowitą rację, jednak w dużej mierze lewusowym i ukraińskim Elblągu mają niestety mniejsze szanse niż w innych bardziej patriotycznych rejonach Polski.

 6. 6
  +5
  ~ PG
  Wtorek, 28.03

  "Kampania wyborcza oficjalnie jeszcze się nie zaczęła, ale w Elblągu trwa już w najlepsze. Czytaj więcej na https://info.elblag.pl/37,73222,Elblag-Konfederacja-Korony-Polskiej-rowniez-bedzie-walczyla-o-glosy-elblazan.html#ixzz7xCXYPIA4" o! Każdy wyskok medialny grubego taboretowego i motorówki też tak zaczynacie..., a nie wróć.

 7. 7
  +11
  ~ obserwator
  Wtorek, 28.03

  jakby odrzucili plewy od ziarna to bym zagłosował.razie to zlepek oszołomów.

 8. 8
  +17
  ~ Miły gosc
  Wtorek, 28.03

  Co to za ludzie? Chcemy doprowadzić Aby Polacy zarabiali jak najbogatsi ludzie na świecie… co to za program dla debili

 9. 9
  +6
  ~ Do ~ Ciekawski
  Wtorek, 28.03

  Widzę że szczepionka działa. 5 dają nie zapomnij przyjąć i 6

 10. 10
  --11
  ~ Jan Krysiak, Konfederacja Korony Polskiej
  Wtorek, 28.03

  Dziękując redakcji info.elblag.pl za przybycie na naszą konferencję, warto dodać, że: - wczoraj prezentowaliśmy Państwu ogólny program naszej partii Konfederacja Korony Polskiej ("Korona"). Program wyborczy, czyli na czym chcielibyśmy się skupić w najbliższym czasie, przedstawimy na konwencji wyborczej :) - Definicja Edukacji Włączającej podana przez MEN może być myląca. W rzeczywistości jest to włączenie do zwyczajnych szkół i klas, "na zasadach równości", wszelkich osobliwości oraz wychowanków szkół specjalnych, nie tylko tych z niepełnosprawnościami ruchowymi (co jest zrozumiałe i dziś), ale również zmysłowymi (np. niewidomi) i intelektualnymi (np. dzieci głęboko autystyczne, furiaci, debile itp.) Szczegóły: RuchOchronySzkoly.pl - Chcemy, żeby Polacy zarabiali tyle co Niemcy, Singapurczycy, Amerykanie itp. Nie jesteśmy, jako naród, wcale gorsi, tylko umęczeni rządami, które ludzie - zwodzeni przez główne media - sami sobie wybierają.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.458181142807