Sobota, 3.12.2022, Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Rodzinna przygoda w Bażantarni

22.08.2022, 12:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Rodzinna przygoda w Bażantarni
Fot. MOSiR

Co najlepiej buduje więzi rodzinne? Wspólne przygody! Aby je przeżyć warto zapisać się na bieg przez dmuchane przeszkody Bażantarnia Jump&Run. Wystartuj wspólnie ze swoją pociechą lub dopinguj swoje dziecko, które będzie się świetnie bawić. Impreza rozpocznie się 11 września, a zapisy już trwają.

 


W Bażantarni wyznaczona zostanie specjalna trasa dla rodzin i dzieci. Na dystansie 1,5 km dla uczestników przygotowanych będzie 6 efektownych dmuchanych przeszkód: dmuchane tory, labirynty, kule, zjeżdżalnie czy skocznie, ustawione w odpowiednich odległościach od siebie. W efekcie, trzeba będzie nieco pobiegać, a do tego wykazać się sprytem w pokonywaniu przeszkód.


Rodziców i dzieci zachęcamy więc, aby wystartować w Biegu Junior (dzieci od 6 roku życia) lub w Biegu Family (rodzic/opiekun z dzieckiem od 4 roku życia). Każde dziecko czy rodzic wraz ze swoją pociechą nie będzie miał jednak większych problemów z pokonaniem dystansu i dmuchanych przeszkód. A na zakończenie zabawy wszyscy startujący otrzymają pamiątkowy medal. Podczas biegu nie będzie pomiaru czasu, ani klasyfikacji zawodników. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa i wspólne, aktywne spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu.


Bażantarnia Jump&Run to nowość nie tylko w naszym mieście, ale również w całym kraju. Jest to więc znakomita okazja, aby skorzystać z tych niesamowitych dmuchanych przeszkód. Na dodatek będą one ustawione wśród pięknej przyrody, w miejscu nie bez powodu nazywanym płucami Elbląga.


Zgłoszenia do Biegu Junior oraz Biegu Family przyjmowane będą do 7.09.2022, jedynie za pośrednictwem strony internetowej www.elektronicznezapisy.pl. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i zaksięgowaniu opłaty startowej zawodnik będzie umieszczony na liście uczestników. W Biegu Junior obowiązuje opłata startowa w wysokości 20 zł (od uczestnika), w Biegu Family 40 zł (od pary).


Osoby powyżej 16 roku życia, które chcą spróbować sportowej rywalizacji, zapraszamy na start Biegu Classic. Przygotowana będzie trasa 2,5 km, z 9 przeszkodami. W tym biegu będzie także podział na dwie kategorie kobiet i mężczyzn. W Biegu Classic będzie pomiar czasu. Wszyscy uczestnicy otrzymają medale, natomiast najszybsi - pamiątkowe statuetki. Obowiązuje opłata 30 zł za uczestnika, a zapisy odbywają się za pomocą serwisu www.elektronicznezapisy.pl.


Szczegóły i regulamin są dostępne tutaj.

 

MOSiR
 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1012201309204