Piątek, 7.10.2022, Imieniny: Mirella, Marek, Sergiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Wakacyjna Trasa Dwójki: Dziś na Wyspie Spichrzów wystąpią znani artyści

15.08.2022, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wakacyjna Trasa Dwójki: Dziś na Wyspie Spichrzów wystąpią znani artyści

Dziś, 15 sierpnia, podczas Koncertu Piosenki Wojskowej Państw NATO na Wyspie Spichrzów pojawią się znani artyści. Jak podaje TVP wystąpią m.in. Halina Frąckowiak, Filip Lato i Dagmara Bryzek.

 

Rozpoczęła się Wakacyjna Trasa Dwójki. To cykl koncertów plenerowych organizowanych i transmitowanych przez TVP2. Wydarzenie zaplanowane w Elblągu będzie wyjątkowe.

15 sierpnia w naszym mieście odbędzie się Koncert piosenki wojskowej państw NATO i będzie towarzyszył obchodom Święta Wojska Polskiego. Impreza odbędzie się na Wyspie Spichrzów. Wstęp na nią jest bezpłatny.

 

W Elblągu wystąpią: Trubadurzy, Filip Lato, Captain Jack, Halina Frąckowiak, Dagmara Bryzek, Julia Belei, Thre Voci, Jan Pietrzak i Marien. Artyści wykonają najbardziej znane żołnierskie pieśni. Koncert rozpocznie się o godz. 20.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (19)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --4
  ~ szrot
  Poniedziałek, 15.08

  Jedynie Pietrzak ratuje zestaw artystów, bo najbardziej pasuje do mentalności tego miasta - odlot i narcyzm zupełny. Kiedyś podchorąży komunistycznej szkoły oficerskiej i członek jedynie słusznej partii, dziś przyklejony do kombatantów "patriota" śmiejący się sam ze swoich tekstów. Elbląg też stoi członkami nie widzącymi siebie i dlatego nie mającymi dystansu do siebie. Skład występujących też świadczy o tym że tylko w tvp mogą zarobić .

 2. 2
  +11
  ~ drewniany nosek
  Poniedziałek, 15.08

  "Potężne państwo" nie jest w stanie (embargo na działania i informacje) wykryć sprawcy i rodzaju skażenia Odry , ale ustawia czołgi w Bramie Smoleńskiej. Czołgi jeszcze nie mają stali w hutach a skażenie trwa 3 tygodnie - czas pokoju. Jak takie państwo obroni obywateli w czasie (nie daj Panie) wojny? Prawo i sprawiedliwość a nawet demokracja. W gębie. Media o skażeniu trąbią od 2 tygodni a "premier" twierdzi, że dowiedział się o skażeniu w piątek. Ponadto twierdzi, że państwo "panuje" i "bada".Respiratory Szumowskiego to Nobe w porównaniu z "premierem" - rządzi ale nie panuje a jest po studiach takich samych jak nasz Pruszak.

 3. 3
  +5
  ~ nord
  Poniedziałek, 15.08

  Mam nadzieję ,że wojsko nie da się tak upolitycznić ,jak policja , choc nie elbląska na szczęście . Ale Pietrzaka to bym sobie w Elblagu darował , a zamiast wział Rynkowskiego / jakby się zgodził /

 4. 4
  +6
  ~ Mieszkaniec
  Poniedziałek, 15.08

  A Paula już totalnie została olana ?

 5. 5
  0
  ~ Twój email
  Poniedziałek, 15.08

  Telewizja _ _ ujskiego uszczęśliwia w dniu dzisiejszym spektakularnym wydarzeniem artystycznym mieszkańców naszego miasta ! Skończy się na programie artystycznym w stylu Kołobrzeg bis. Jak pierwszy raz dowiedziałem się że taki koncert wspaniałomyślnie przyznano naszemu miastu i podano jego datę, byłem święcie przekonany że będzie to wydarzenie zorganizowane na wzór festiwalu pieśni religijnej pod patronatem ojca MUCHOMORA !!! A tu taka miła niespodzianka ?

 6. 6
  --1
  ~ Olo
  Poniedziałek, 15.08

  Uwielbialam festiwal w Kolobrzegu i dzis cieszę się na występ reprezentacyjnej orkuestry wojska polskiego! Choć to juz inny poziom !

 7. 7
  +2
  ~ Icudud
  Poniedziałek, 15.08

  No pisior Pietrzak...źle trafił z występem w Elblągu...zamiast braw dostanie...gwizdy ! ...niech Polska zobaczy, że w Elblągu nie ma nawet porządnego miejsca na zorganizowanie takiej imprezy....wystarczy porządny deszcz ...I ludzie topią się po pachy!!! Wstyd !!!

 8. 8
  0
  ~ paulllaaa
  Poniedziałek, 15.08

  Obciach na cały kraj...Kto na to zezwolił w moim mieście?

 9. 9
  +4
  ~ Ciekawy
  Poniedziałek, 15.08

  Cuekawe cxy Bkaszczsk i Curski będą w 1 rzędzie kłaskać w ràczki zwlaszcza przy dennych tekstach starego Pietrzaka z zalosnymi tekstami

 10. 10
  --8
  ~ jacek
  Poniedziałek, 15.08

  Pierwsza taka impreza od 20 lat i buractwo jeszcze narzeka Te miasto, to największe zbiorowisko debili w PL

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1082861423492