Czwartek, 9.12.2021, Imieniny: Aneta, Leokadia, Wieslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Koncert Piersi na Wyspie Spichrzów (zobacz zdjęcia)

27.08.2021, 22:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Koncert Piersi na Wyspie Spichrzów (zobacz zdjęcia)
Fot. Adrian Sajko

Piersi zagrały w Elblągu. Koncert odbył się dziś, 27 sierpnia, wieczorem na Wyspie Spichrzów. To pierwsze spotkanie z gwiazdą w ten weekend, ale nie ostatnie. W sobotę czekają nas kolejne występy, tym razem Sarsy, Marka Piekarczyka i Tulii. 

 

Ostatni wakacyjny weekend w Elblągu upływa pod znakiem zabawy. Trwa 15. edycji Elbląskiego Święta Chleba, a to oznacza również muzyczne atrakcje.

Pierwszą z nich był koncert Piersi, który odbył się w piątek wieczorem na Wyspie Spichrzów. To zespołu, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Grupa powstała w 1984 roku w Jarocinie. Starsi fani pamiętają ich z takich przebojów jak „Maryna”, „Zośka”, „Całuj mnie” i „O, Hela”. W 2013 roku zmienił się częściowo skład zespołu, zmienił się także charakter granej muzyki i powstały takie utwory jak „Bałkanica”, czy „07 zgłoś się”. Przy tej muzyce nie sposób się nie bawić. Przekonali się o tym elblążanie, którzy wybrali się na piątkową imprezę.
Występ gwiazdy poprzedził koncert wschodząca gwiazda elbląskiej sceny rockowej – kapeli Birds no fly.


Zobacz galerię zdjęć z koncertów.

 

Fot. Adrian Sajko

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Galeria / Koncert Piersi na Wyspie Spichrzów ( zdjęć 64 )
Dodano: 2021-08-27 | Fot. Adrian Sajko
0

Komentarze do artykułu (13)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Machupichcę
  Piątek, 27.08

  I bardzo proszę pamiętać : poseł Kukiz vel szmata to były członek zespołu Piersi. Szkoda, że jego osoba cały czas rzuca się cieniem na obecny zespół.

 2. 2
  +44
  ~ Mieszkaniec
  Sobota, 28.08

  Przyszlo 100 osob. Zostalo wydane jakies 50,000 zl kto za to beknie? Ilu sie podzieliło? Wstyd i zenada. Promocja z urzedu do wyjeb.....ania. Wstydze się za to miasto!

 3. 3
  +23
  ~ Wyborca
  Sobota, 28.08

  Kto to wybiera. Co za badziew . Panie Wróblewski można mieć dobre chęci ale bez właściwych decyzji każdy będzie krytykowany a panu zdarza się to coraz częściej. Na kolejną kadencję ma Pan małe szanse a info.elblag już panu nie pomoże.

 4. 4
  +11
  ~ DOSYĆ
  Sobota, 28.08

  Tak dosyć ogrodzenia w bagnie ,gnoju. Czy naprawdę miasto Elbląg 130 tys nie stać na lepsze miejsce ,suche na imprezy. Nadszedł już dawno czas na budowę zadaszonego obiektu do imprez.

 5. 5
  +4
  ~ DOSYĆ
  Sobota, 28.08

  Tak dosyć brodzenia w bagnie ,gnoju. Czy naprawdę miasto Elbląg 130 tys nie stać na lepsze miejsce ,suche na imprezy. Nadszedł już dawno czas na budowę zadaszonego obiektu do imprez.

 6. 6
  --2
  ~ ...
  Sobota, 28.08

  Pierwszy komentujący oprócz tego , że mało kulturalny vel chamowaty , to wyrażnie z problemem . Czy ktoś na info. moderuje te radosne wypusty z głów niektórych piszących ?

 7. 7
  +3
  ~ Phi
  Sobota, 28.08

  Tu zawsze wszystkim źle

 8. 8
  +5
  ~ Zawiedziony i zmarznięty
  Sobota, 28.08

  No cóż dla garstki osób szkoda pieniędzy, bo trzeba umieć wypośrodkować i wybrać cos pomiedzy starym a mlodym skoro nie stać na więcej atrakcyjnych zespołów

 9. 9
  +7
  ~ Co będzie z miastem?
  Sobota, 28.08

  Pozostale media elblaskie podaja ze Elblag uplasowal sie na zaszczytnym 45 miejscu z 48 miast na prawach powiatu? Jesli to prawda to jest podsumowanie wszystkiego i nie wymaga komentarza !

 10. 10
  +3
  ~ jeżyk
  Sobota, 28.08

  Zespól Piersi bez Kikuta?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1212320327759