Poniedziałek, 20.09.2021, Imieniny: Konstancja, January
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Mini Bieg Piekarczyka i festyn na torze Kalbar

18.06.2021, 17:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mini Bieg Piekarczyka i festyn na torze Kalbar

W sobotę najmłodsi uczestnicy wezmą udział w kolejnej edycji Mini Biegu Piekarczyka. Dzieci w poszczególnych kategoriach wiekowych pobiegną na Torze Kalbar przy ul. Agrykola. Po sportowych zmaganiach na tym obiekcie wystartuje dla nich festyn z wieloma atrakcjami i konkursami przygotowanymi przez MOSiR i SSP 3.

 

O godz. 10 wystartują pierwsze biegi dziecięce. Emocje sportowe związane z biegiem zakończą się o godzinie 11. Wtedy to rozpocznie się zabawa na festynie. Podczas tej imprezy nasze pociechy będą mogły skorzystać z licznych propozycji przygotowanych we współpracy z animatorami i nauczycielami ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków. Najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił na strzelnicy i zdobyć kolorowego pluszaka. Dla nich będą także wysokie dmuchańce, które zawsze cieszą się wśród dzieci ogromnym powodzeniem. Będzie można przejechać się na elektrycznej hulajnodze oraz na bicyklu. Swoje piękne maszyny wystawią zarówno policja, jak i straż pożarna. Dla ochłody będą wystawione kurtyny wodne.

 

Oprócz tego na gości czekać będzie strefa gastronomiczna, a także punkt z lodami i watą. Dla tych nieco starszych o godzinie 12 wystartuje turniej siatkówki 4X4. Zawody będą zorganizowane w formule open, a zapisy rozpoczną się o 11:30. Dla najlepszych czekają medale i puchary. Udział w turnieju będzie bezpłatny. Festyn zakończy się o godzinie 14.

Wjazd na teren parkingu przy Torze Kalbar nie będzie możliwy. Zachęcamy do skorzystania z parkingu przy ul. Kościuszki, przy cmentarzu.

 

Program Mini Biegu Piekarczyka

Piątek, 18.06.2021 r. godz. 16.00 – 19.00 i sobota godz. 8.00 – 11.00 – wydawanie pakietów  startowych – biuro zawodów obok Toru Wrotkarskiego „Kalbar” ul. Agrykola, 82-300 Elbląg.

 

Sobota, 19.06.2021 r.

10:00 Start biegu dzieci 12-13 lat (400 m.)

10:10 Start biegu dzieci 9-10-11 lat (300 m.)

10:20 Start biegu dzieci 7-8 lat (200 m.)

10:30 Start biegu dzieci 5-6 lat (200 m.)

10:40 Start biegu dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.)

10:50 Start biegu dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m.).

11:00-14:00 - Festyn dla dzieci na Torze Kalbar.

 

Bezpieczeństwo

W związku z obostrzeniami wynikającymi z pandemii koronawirusa prosimy o stosowanie się do próśb i poleceń obsługi. Prosimy o dezynfekowanie dłoni po wejściu i przed opuszczeniem Toru Kalbar. Prosimy o zachowanie dystansu minimum 1,5 m. Jeśli nie ma możliwości zachowania dystansu prosimy o zakrywanie ust i nosa za pomocą maseczki.

 

Sponsorami głównymi XII Elbląskiego Ulicznego Biegu Piekarczyka są: WAITW – firma spawalnicza i biuro pracy oraz American Home Biuro Nieruchomości, a sponsorem strategicznym Studio Łazienkowe Awangarda. Partnerami wydarzenia są: 43 Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie 4 W-M Brygada Obrony Terytorialnej, Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu oraz Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków. Organizatorami Biegu Piekarczyka są: Urząd Miejski w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Patronat honorowy nad imprezą objął Witold Wróblewski – Prezydent Elbląga.

 

Tekst i fot. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.