Środa, 20.10.2021, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Po medal pobiegnij w koszulce. To ostatnie dni na taki zakup

05.06.2021, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Po medal pobiegnij w koszulce. To ostatnie dni na taki zakup
Fot. MOSiR

Każda impreza sportowa kojarzy się nie tylko z wysiłkiem i emocjami. Także z nagrodami. XII Bieg Piekarczyka to okazja, aby zdobyć kolejne trofeum. A będzie nim przedmiot pożądania każdego uczestnika tej imprezy, czyli medal.
 

Jest całkiem spory, srebrny, a wygrawerowany napis na jego obu stronach mówi jasno, co osiągnął jego posiadacz. Tak wygląda medal, który otrzyma każdy uczestnik największej sportowej imprezy w naszym mieście. Niezależnie od miejsca na mecie biegu.
 

Jego awers ozdabiają rysy dzielnego czeladnika, dwa dystanse biegu i widok odrestaurowanej elbląskiej starówki, z charakterystyczną wieżą Katedry pw. Św. Mikołaja. Natomiast na rewersie można dostrzec herb miasta, logo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz jubileuszu 500-lecia czynu Piekarczyka. Warto więc wziąć udział w biegu, aby pochwalić się tak wyjątkową zdobyczą.
 

Rzecz jasna także najmłodsi biegacze otrzymają taką pamiątkę swojego występu. Medal na Mini Bieg Piekarczyka jest w tym roku nieco inny, ale sylwetka sympatycznego bohatera naszego miasta także jest widoczna. Dla naszych pociech będzie to niezwykła rzecz, która podkreśli ich starania na trasie.
 

Taki medal najlepiej będzie wyglądał, gdy ułoży się na bieli koszulki technicznej. I to u dziecka, jak i osoby dorosłej. Zakupu koszulki dla dorosłych można dokonać, wchodząc na stronę: biegpiekarczyka.pl, w zakładkę: zgłoszenia. Natomiast zakup koszulki dla dziecka odbywa się poprzez wysłanie maila na adres imprezy@mosir.elblag.eu, z podaniem jej rozmiaru: 104 cm, 110 cm, 120 cm, 130 cm, 140 cm, 150 cm, 160 cm. Koszt dla każdego uczestnika wynosi 20 zł. Organizator gwarantuje możliwość kupna koszulki na oba biegi tylko do 06.06.2021 r., więc to już ostatnie dni, by ją zdobyć.
 

Nadal trwają zapisy na poszczególne biegi. Aby wziąć udział w Biegu Piekarczyka na 5 lub 10 km lub zgłosić dziecko do Mini Biegu Piekarczyka należy wejść na oficjalną stronę biegpiekarczyka.pl. W zakładce zgłoszenia zamieszczona jest instrukcja dotycząca zapisów. Na stronie dostępne są również wszelkie informacje związane z tą imprezą – regulamin, tras i wiele innych szczegółów.
 


 

MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Kolarz
  Sobota, 05.06

  Nie, na złość. Jakbyście mi zakazali to bym pobiegł.

 2. 2
  0
  ~ mis
  Niedziela, 06.06

  takie koszulki powinny byc rozdane uczestnikom biegu ZA DARMO czy miasta juz na to nie stac?robi sie coraz wieksze dziadostwo na wszystkim ktos musi zarabiac a gdzie i na co ida nasze podatki

 3. 3
  0
  ~ Żądamy wyjaśnień !
  Niedziela, 06.06

  Koszulki i inne gadżety tej imprezy powinien zapewnić organizator imprezy czyli Urząd Miejski. Na to pieniądze są. Ach , nie ma już, Pytanie do UM na co są wogóle pieniądze w tym mieście? Pula zaoszczędzona z zeszłego roku, bi nie było miejskich imprez z powodu , wiadomo czego. I pieniędzy nie ma ?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.