Sobota, 23.10.2021, Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2021/2022

Piłka Nożna

»   II liga

»   IV liga

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Aktywuj się z MOSiR-em! Ruszają zajęcia

31.05.2021, 13:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Aktywuj się z MOSiR-em! Ruszają zajęcia

Na ten moment czekało wiele osób. Już od 1 czerwca wracają wszystkie zajęcia z cyklu „Aktywuj się z MOSiR-em”. Turbo spalanie, Zumba czy Aquafitness czekają na stałych bywalców, ale i nowi chętni zostaną przyjęci z otwartymi ramionami. Oferta zajęć jest bogata i każdy znajdzie coś dla siebie.

 

„Aktywuj się z MOSiR-em” to cykl zajęć skierowany do każdego mieszkańca naszego miasta. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu przygotował w ramach niego przeróżne propozycje. Jest coś dla tych, którzy lubią poćwiczyć przy rytmach muzyki, dla fanów gimnastyki i tych, co z chęcią poruszają się w wodzie. Jeśli chcesz nauczyć się czegoś nowego, zadbać o własne ciało, a przy tym lubisz się bawić, to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

 

Zumba to najbardziej energetyczna, ze wszystkich propozycji. Na format zajęć składają się szybkie i wolne rytmy wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę w sposób charakterystyczny dla aerobiku czy fitnessu. Ruchy taneczne są łatwe do wykonania i prowadzą do rzeźbienia sylwetki w takich rejonach jak: pośladki, nogi, ramiona, dolne partie pleców czy brzuch. Dołącz do grupy trenera Marcina Wierzbickiego, a przekonasz się, że wspólny trening poprawi ci także humor.

 

Turbo spalanie nieco różni się od Zumby. Zajęcia są oparte na zasadach Tabaty, czyli opracowanych w oparciu o trening interwałowy. Trening ten oparty jest na dużym wysiłku i następujących, we właściwych odstępach, przerwach na odpoczynek, co pozwala ciału na kolejne jeszcze intensywniejsze serie. Dzięki temu maksymalnie stymulujemy mięśnie przez co szybciej spalamy tkankę tłuszczową. Wraz z trenerką każdy uczestnik zajęć poprawi wydolność i wytrzymałość organizmu.

 

Joga, a dokładnie Vinyasa Yoga, to propozycja dla tych, którzy chcą się zrelaksować, choć ta odmiana jogi jest energiczna. Ważnym elementem jest zsynchronizowanie ruchu z oddechem. Dzięki jodze stajemy się silniejsi i bardziej elastyczni. To propozycja dla osób, które potrzebują odpocząć od stresu oraz polepszyć swoją równowagę fizyczną i psychiczną. Zajęcia poprowadzi Agata Derebecka, certyfikowany międzynarodowy instruktor.

 

Aqua Fitness to oczywiście ćwiczenia w wodzie. Przy dźwiękach muzyki wszyscy uczestnicy zajęć wykonują w basenie różnorodne ruchy. Jest to forma treningu, który zmierza do osiągnięcia maksymalnej sprawności fizycznej. Zajęcia poprowadzi Agnieszka Sar i Iza Szramke.

 

Dla seniorów odbywać się będzie Aerobik w wodzie. Są to zajęcia ogónorozwojowe, których celem jest poprawa sprawności i humoru uczestników. Te ćwiczenia usprawniają ciało i pełnią funkcję rehabilitacyjną. Obejmują 30 minut ćwiczeń z instruktorem i 30 minut swobodnego pływania. Grupę prowadzi Agnieszka Sar.

 

Terminy i ceny:

 

Zumba: wtorek i czwartek, godz. 19:30 (tafla lodowiska „Helena”)

Turbo Spalanie: środa, godz. 18:30 (tafla lodowiska „Helena”)

Joga: środa, godz. 19:00 (sala fitness, lodowisko „Helena”)

Cena powyższych zajęć: 13 zł

 

Aqua Fitness: wtorek i czwartek, godz. 20:00 (CRW Dolinka) – jednorazowy bilet to 25 zł, karnety: 4 wejścia - 85 zł, 8 wejść - 140 zł

 

Aerobik w wodzie dla seniorów: sobota, godz. 11:00 (Kryta Pływalnia, ul. Robotnicza) – wstęp 10 zł

 

Na wszystkich zajęciach obowiązują Karty Mulisport. Pierwsze zajęcia już 1 czerwca. Zapraszamy!

 

Tekst i fot. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.