Wtorek, 2.03.2021, Imieniny: Halszka, Helena, Radoslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Elblążanie pełną piersią poczuli zimę - zobacz zdjęcia

20.01.2021, 16:00:43 Rozmiar tekstu: A A A
Elblążanie pełną piersią poczuli zimę - zobacz zdjęcia
Fot. Adrian Sajko

Po raz kolejny nie było dane elblążanom przeżyć białych świąt. Jednak śnieg, który w styczniu okrył nasze miasto sprawił radość wielu mieszkańcom.


Elblążanie pełną piersią poczuli w końcu zimę. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, w której prezentujemy Miasto pokryte śniegiem.


Zachęcamy także do przesyłania do nas swoich zdjęć na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl.


Najciekawsze z nich opublikujemy na łamach info.elblag.pl.


Przypominamy, że pojawienie się śniegu nakłada pewne obowiązki na właścicieli nieruchomości. - Za  uprzątnięcie błota, piachu, śniegu i lodu oraz innych zanieczyszczeń z chodników miejskich położonych wzdłuż nieruchomości, niezależnie, czy to jest nieruchomość gruntowa czy budynek odpowiadają właściciele tych nieruchomości - informuje Łukasz Mierzejewski z biura prasowego UM.

- Nawet w przypadku, gdy Konsorcjum  udrażnia i częściowo odśnieża chodniki (zwłaszcza na głównych ciągach komunikacyjnych) nie zwalnia to właścicieli z obowiązku systematycznego odśnieżania i usuwania śliskości.

 

 

 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Zima w mieście ... ( zdjęć 51 )
Dodano: 2021-01-20 | Fot. Adrian Sajko
0

Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Hwwd
  Środa, 20.01

  No.Miasto o to zadbalo zeby mieszkancy mieli radosc tej zimy.Mamy snieg i lód wszedzie,gdzie nie spojrzec.I jak widac na zdjeciu mozna w koncu rowerem pojezdzic.A najwieksza radocha bedzie jak za chwile bedziemy sie spotykac wszyscy razem na ortopedii w kolejce na zalozenie gipsu na zlamane konczyny.Jeszcze raz dziekujemy serdecznie naszym rzadzacym za wspanialy gest,a Strazy Miejskiej o zadbanie aby zimowa atmosfera na chodnikach trwala jak najdluzej.

 2. 2
  +1
  ~ I oni
  Środa, 20.01

  Zimno ,lód,śnieg a debile na rowerach nadal pchają się chodnikami. Nie rozumieją że chodniki dla PIESZYCH. Czy wreszcie ktoś skonczy ten cyrk rowerów.

 3. 3
  --3
  ~ afizol
  Środa, 20.01

  Debili w zimę jadących na rowerach nie brakuje tak samo jak dresiarzy przy - 15 stopniach w zacnych dresach. Znam kilku ludzi którzy przez 30 lat jeżdżą w zimie rowerem do momentu kiedy stracili zęby i obili sobie mordę. Nagle przestali jeździć rowerem w zimie i cwaniakować kiedy chirurg szczękowy przedstawił im rachunek.

 4. 4
  0
  ~ asdf
  Czwartek, 21.01

  I kręgosłupami, i w kościach. Bo drogowcy nie spodziewali się zimy zimą, a chodniki są oblodzone nawet teraz, 2 dni po ostatnim mrozie.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4175148010254